Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmové kroužky - školní klub

Příspěvky

Zdravotní kroužek navštívil seniory

28. 12. 2018

V prosinci navštívili žáci ze zdravotního kroužku seniory v Domě s pečovatelskou službou ve Vinařicích, ukázali jim, co umí, a rozdali dárečky. Jak to probíhalo, se můžete podívat zde

 

(2061)Výlet turistického kroužku

28. 12. 2018

Poslední výlet letošního kalendářního roku jsme strávili v aquaparku na Kladně. Vyřádili jsme se v divoké řece, na skluzavce, na tobogánech i při kohoutích zápasech. Vydanou energii jsme doplnili na vánočních trzích. Dali jsme si trdelník, halušky, bramborové spirálky….MŇAM smiley

img-20181216-wa0002.jpg

 

Čtenář na jevišti

6. 12. 2018

V září tohoto roku přihlásila paní učitelka Barnincová náš divadelní kroužek do celorepublikového projektu Rosteme s knihou. V letošním ročníku šlo o práci s knihou. Naši malí divadelníci si vybrali knihu „To nejhorší na mé sestře“ od J. Wilsonové. Ve velice krátkém čase se jim podařilo nastudovat a natočit inscenaci, která byla vybrána z 61 souborů mezi 5 nejinspirativnějších. Všichni členové se v pondělí 19. 12. zúčastní slavnostní přehlídky v pražském divadle Minor.

Podobný úspěch naše škola v této oblasti nezažila. Všem členům souboru a paní učitelce moc gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme více takových krásných úspěchů.

Vedení školy

 

Turistický kroužek na laser game

18. 11. 2018

Turisté v listopadu vyjeli do Prahy na laser game. Po parádní střílečce jsme si užili i sluníčko v Divoké Šárce, kde jsme zahráli různé hry. Podívejte se na fotky

 

Turistický kroužek na Vysokém vrchu

22. 10. 2018

Turisté vyrazili na svůj první letošní výlet. Byli jsme na rozhledně Vysoký vrch, opekli si buřty a v krásné podzimní přírodě ušli 10 km. Podívejte se zde na fotky.

 

Nabídka kroužků 2018/2019

5. 9. 2018

skolni-klub-prihlaska-krouzku-2018-2019-kopie.jpg

 

Taneční kroužek Admiráček

4. 9. 2018

maly---plaka--t-k-c2-a0uda--losti-2-page-001.jpg

 

(1935)Sosíkovské hrátky

28. 6. 2018

V červnu jsme se s naším dramatickým kroužkem zúčastnili přehlídky amatérských divadelních souborů, tzv. „Sosíkovských hrátek“, které pořádá již 7. rokem SPŠŠ a OA Kladno.

Letos naši žáci vystoupili s autorskou hrou „ Zlatovláska po 15 letech“, na jejímž zpracování se nejvíc podílela Nela Jelínková z 5. třídy.

Mezi líčením, česáním a převlékáním stačili sledovat i vystoupení ostatních souborů, mezi kterými jsme opět byli nejmladší. To však nijak nezastrašilo vinařické herce, trému nechali v zákulisí a pořádně si představení užili. Zaslouženě sklidili obrovský potlesk.

 

Adventure golf 21. 4. 2018

26. 4. 2018

Turistický kroužek tentokrát vyrazil za letního počasí do Horního Bezděkova na Adventure golf. Zahráli jsme si na dvou hřištích, posilnili se dobrotami a pěšky došli do Kladna. Horko bylo náročné, ale zvládli jsme to a užili jsme si! Fotografie jsou k dispozici zde

 

Výlet turistického kroužku – Svatý Jan pod Skalou 17. 3. 2018

20. 3. 2018

Plánovali jsme, že náš březnový výlet bude mít jarní atmosféru, nakonec však bylo všechno jinak. Přes noc napadl sníh, což plno turistů odradilo. Zbylo jen pár statečných, kteří si užili pořádnou koulovačku, brodění ve sněhu, krásný výhled ze skály ve Svatém Janu pod Skalou. 13 kilometrový výšlap z Vráže jsme zakončili v cukrárně v Berouně, byla to nádhera. smiley Na fotografie se můžete podívat zde

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »