Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmové kroužky - školní klub

Příspěvky

Zdravotní kroužek - zástava tepenného krvácení

24. 11. 2014

Děti na zdravotním kroužku nacvičovaly zástavu tepenného krvácení. Podívejte se na fotografie. smiley

 

(534)Kroužek Kruhový trénink a Aerobic

19. 11. 2014

Cvičíme už 1/2 měsíce a výsledky jsou opravdu vidět. Naše flexibilita se pořád zlepšuje, nabíráme sílu a zdokonalujeme koordinaci. Máme dokonce společné tréninkové tričko, které s hrdostí nosíme i na tělocviky. Kroužky nás opravdu baví a to je naší velkou motivací. Proto se budeme snažit být lepší a lepší. 

Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii. 

 

Rozhledna Vysoký vrch - akce turistického kroužku

9. 11. 2014

V sobotu 8. 11. 2014 jsme se vydali na další výpravu. I když původní předpověď počasí nás lehce odradila výšlap uskutečnit, nezalekli jsme se a ti odvážní v sobotu ráno vyrazili směr Malé Kyšice a rozhledna Vysoký vrch. Počasí nám vyšlo úplně luxusní, myslím, že na polovinu listopadu jsme si nemohli přát lepší. 
Z Malých Kyšic jsme se vydali podél Kačáku po červené turistické značce směr Studený vrch. Odměnou nám byl krásný výhled do kraje. Ti odvážní si vystoupali i na rozhlednu. Všichni jsme si výlet moc užili a už se těšíme na další. smiley

 

Školní vzdělávací program Školního klubu

1. 11. 2014

 

Výlet na zámek Nelahozeves - akce turistického kroužku

31. 10. 2014

 

Kroužek Kruhový trénink a Aerobic

26. 10. 2014

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6