Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmové kroužky - školní klub

Příspěvky

Výstava keramických výrobků

3. 5. 2017

28. - 29. 4. 2017 proběhla výstava dětské keramiky. Akci pořádal Labyrint, domovem dětí a mládeže. Návštěvníci zde mohli obdivovat práce žáků z různých škol, kteří navštěvují kroužky keramiky. Také naše škola zde vystavovala několik výrobků vytvořené žáky 1. a 5. ročníku.

wp_20170428_16_41_46_pro.jpg

 

Karlštejn 1. 4. 2017 – turistický kroužek

3. 4. 2017

Aprílový výlet na Karlštejn se vyvedl. Počasí nádherné, jízda v City Elefantu ve druhém patře jedinečná, prohlídka na hradě zajímavá, příroda krásná, legrace a aprílových žertíků mnoho. smiley

Moc jsme si to užili, tak zase v květnu! Na fotky se podívejte zde

J. Maříková

 

Turisťák v Praze 11. 3. 2017

13. 3. 2017

Turisté v sobotu vyrazili na výlet do Prahy do Národního muzea. Historická budova se sice stále opravuje, ale v nové budově se nachází několik výstav. My jsme navštívili výstavu o zvířatech - Archu Noemovu. Paní průvodkyně nás provedla všemi významnými oblastmi světa, kde jsme mohli vidět zvířata pro danou oblast typická. Dozvěděli jsme se plno informací a zajímavostí, to budou paní učitelky o přírodopisu a přírodovědě koukat. smiley Podívejte se zde na fotky. 
Příští výlet bude v dubnu, vyrazíme do přírody, jistě už bude teplé jarní počasí.
J. Maříková

 

Slánská hora, aquapark 10. 12. 2016

18. 12. 2016

Náš prosincový výlet počasím spíš připomínal výlet jarní. Bylo teplo a slunečno, a tak jsme si užili krásný výhled ze Slánské hory. Prošli jsme zajímavou naučnou stezkou a objevili nově vytvořenou  70 metrů dlouhou cestu feratu, na kterou se ovšem bez jištění nesmělo. Po procházce městem jsme se vyřádili v aquaparku. 
Pochvalu si zaslouží všichni aktivní turisti. Letos se nám podařilo uskutečnit všechny naplánované výlety. Naše řady posílili hlavně páťáci. Super! Už se můžete těšit na leden, zase něco podnikneme!
J. Maříková

Fotografie jsou k dispozici zde

 

Turistický kroužek PRAHA 12. 11. 2016

13. 11. 2016

Přestože sobotní počasí k výletu nelákalo, turisté vyrazili do Prahy a dobře udělali. Navštívili jsme Mercuria Laser Game v Holešovicích. Zde jsme si oblékli svítící vesty se jmény oblíbených pohádkových postav, dostali laserovou pistoli  a vydali se do arény sbírat body. V první hře hráli všichni proti všem a nejvíce se dařilo Matyáši Korousovi alias Homeru Simpsonovi, který zaslouženě vyhrál kofolu. Ve druhé hře jsme se rozdělili na týmy, kde růžoví zvolili lepší strategii a zvítězili. Všichni jsme si to parádně užili. Po tomto  sportovním výkonu jsme ještě šli Stromovkou na vlak, což všichni hravě zvládli. Podívejte se na fotky zde
Už se můžete těšit na další výlet, který bude v prosinci!
J. Maříková

 

Nelahozeves 15. 10. 2016

16. 10. 2016

V sobotu 15. 10. jsme vyrazili na první výlet turistického kroužku v tomto školním roce. Jeli jsme vlakem do Kralup nad Vltavou, odtud pěšky do Nelahozevse, kde se konalo ZÁMECKÉ DÝŃOVÁNÍ. Vyzkoušeli jsme si disciplíny v dýňové olympiádě, vyřezávali dýně, stavěli ze stavebnice KAPLA a ochutnali různé dobroty. V oblečení pro prince a princezny jsme si prohlédli i interiér zámku. Počasí bylo krásné, proto jsme se na zpáteční cestě mohli slunit i řádit na hřišti. Podívejte se zde na fotky.

Zapište si do kalendáře, že příští výlet se koná 12. 11. 2016!!!

J. Maříková

 

Řád školního klubu

5. 9. 2016

 

Předposlední škola nanečisto

28. 5. 2016

23.5  proběhla již předposlední hodina školy nanečisto s našimi budoucími prvňáčky, kde jsme si povídali o barvách, přírodě. Nejvíce děti bavilo zpívání a hraní na boomwhackers. smiley

20160523_162929.jpg

20160523_164231.jpg

 

Zakončení zdravotního kroužku

26. 5. 2016

Podívejte se na fotky zde, jak jsme úspěšně zakončili zdravotní kroužek  s členkami ČČK a společnou oslavou 1. a 2. místa na soutěži.smiley

 

Příprava na soutěž Mladý zdravotník

18. 5. 2016

Podívejte se zde na fotky, jak se děti pomocí školení z ČČK připravovaly na soutěž Mladý zdravotník. smiley