Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmové kroužky - školní klub

Příspěvky

Úspěšné složení zkoušek na 9.Kyu

18. 3. 2018

Žáci kroužku Karate-do úspěšně splnili zkoušku na červený pás (9.Kyu). Trenér i zkušební komisař byli s výkony dětí spokojeni. Rodiče viděli, co všechno se děti za 7 měsíců naučily, a byli mile překvapeni z výkonů svých dětí. 

Michal Kaiser, trenér

received_10211256693404325.jpeg

 

Přehled zájmových kroužků pro 2. pololetí

13. 1. 2018

page1.jpg

 

Výlet turistického kroužku – bruslení 6. 1. 2018

7. 1. 2018

První lednovou sobotu jsme strávili na výletě. Na náměstí v Kladně jsme si zabruslili a pak jsme se šli podívat na repliky korunovačních klenot v zámečku. Medvědi v zámecké zahradě spali zimním spánkem, takže jsme se vyfotili pouze se svítícími. Můžete se podívat zde.

 

Pohyboví šikulové

15. 12. 2017

 

Výlet turistického kroužku do Prahy 11. 11. 2017

23. 11. 2017

Oblíbená hra Laser Game přilákala rekordní počet zájemců. Vyzkoušeli jsme si dvě hry, všichni proti všem a na týmy, což bylo náročné, ale velmi zábavné. Nejlepším střelcem byl stejně jako vloni Matyáš Korous. Procházkou Stromovkou jsme si užili i sluníčko. Podívejte se zde na fotky.

 

Výlet turistického kroužku do Lán 14. 10. 2017

17. 10. 2017

Krásnou slunečnou sobotu jsme strávili na prvním letošním výletu turistického kroužku. Vyrazili jsme autobusem do Kamenných Žehrovic a odtud pěšky do Lán. 7 kilometrů jsme ušli jako nic, zbylo nám i dost času na hry v lese. Do Lán jsme dorazili v poledne, oběd v zámecké zahradě přišel k chuti. Za zbytky housky byli rádi kapři v zámeckém rybníku. Pak jsme šli do muzea sportovních vozů, někteří si zkusili i simulátor jízdy v závodním autě.

Moc jsme si to užili a těšíme se na další výlet, který nás čeká v sobotu 11. 11. 2017. Na fotky se podívejte zde

 

Kroužky pro rok 2017/2018

11. 9. 2017

Došlo k drobným změnám u kroužků Pohyboví šikulové a Kroužek zpěvu. 

document-page-001.jpg

 

Vystoupení pro seniory

21. 6. 2017

6. června čekalo žáky dramatického kroužku vystoupení pro seniory v pečovatelském domě ve Vinařicích. Celé pololetí děti pečlivě zkoušely pohádku „O Červené karkulce“. V družině vyrobily papírové tulipány, aby babičkám a dědečkům udělaly radost nejen svým vystoupením, ale i drobným dárkem. Představení mělo velký úspěch a děti slíbily, že příští rok přijdou s novou pohádkou. Fotky naleznete zde

 

ADVENTURE GOLF 13. 5. 2017 – TURISTICKÝ KROUŽEK

16. 5. 2017

Sobotní dopoledně jsme strávili na golfovém hřišti v Horním Bezděkově. Ve skupinkách jsme si zahráli Adventure Golf, což sice nebylo snadné, ale určitě zábavné. Zpět do Kladna jsme došli pěšky, bouřka nás chytla až před Sletištěm, takže nám to opět krásně vyšlo. Podívejte se zde na fotky.
17. 6. se těšte na poslední výlet tohoto školního roku!

 

Sosíkovské hrátky

3. 5. 2017

Ve druhém pololetí tohoto školního roku naše škola nově otevřela dramatický kroužek. Žáci se do práce pustili s obrovskou vervou a nadšením. Paní učitelka Barnincová své svěřence přihlásila na Sosíkovské hrátky, které se konaly 6. 4. 2017 se v aule Střední průmyslové školy stavební a Obchodní akademie Kladno. Své divadelní umění zde předvedli žáci základních a středních škol. Naši malí herci si vybrali a zdramatizovali básničku F. Hrubína - Zvířátka a loupežníci. Všichni se dobře bavili a už nyní se těšíme na další ročník.