Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výzva 56

Příspěvky

Čtenářské dílny – VÝZVA 56

8. 11. 2015

V rámci VÝZVY 56 se naše škola zapojila do realizace ČTENÁŘSKÝCH DÍLEN. Zakoupili jsme 400 knih a také elektronické čtečky knih. Výuka probíhá od 2. do 9. třídy a u všech ročníků jsme se setkali s velice kladnou odezvou. Žáci mají o nakoupené knihy zájem, čtou nejen při čtenářských dílnách, ale také během přestávek a knihy si půjčují i domů. Vzájemně si pak sdělují své postřehy a knihy si doporučují. Dokonce dávají i své vlastní návrhy na nové tituly. Doufáme, že zájem dětí o knihy bude stále větší.

 

Projekt - Výzva 56

24. 7. 2015

vyzva56.jpg

 

Výsledky výběrového řízení

21. 7. 2015

page1.jpg

Další přílohy jsou ke stažení zde.

 

Výzva k podání nabídek II.

8. 7. 2015

vyzva.png

Celý dokument je ke stažení kliknutím na tento odkaz. Přílohy jsou ke stažení kliknutím zde.

 

Vyhodnocení výběrového řízení

2. 7. 2015

Vyhodnotili jsme výběrové řízení na zájezd s výukou angličtiny pro 40 žáků s doprovodem 4 pedagogů. Vítězem se stala CK Royal, se kterou 40 žáků naší školy a 4 paní učitelky vyrazí 11. října na 6 dnů do Anglie. Už se moc těšíme! smiley

Celý dokument je ke stažení zde.

 

Projekt „ZŠ Vinařice čte a učí se anglicky“

1. 7. 2015

vyzva56.png

     Je mi potěšením, že mohu všem příznivcům naší školy sdělit, že naše škola získala dotaci z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost na projekt, který jsme nazvali „ZŠ Vinařice čte a učí se anglicky“, registrační číslo CZ.1.07/1.1.00/56.0416. Projekt je zaměřen na rozvoj čtenářské gramotnosti v hodinách češtiny a jazykové pobyty žáků i učitelů v Anglii.
     Čtenářskou gramotnost a pozitivní vztah ke čtení a knihám vůbec budeme u žáků rozvíjet v českém jazyce v 2. – 9. ročníku. V každém z těchto ročníků budeme v hodinách českého jazyka a literatury zavádět tzv. čtenářské dílny, budeme nakupovat nejen knihy v papírové podobě, ale i elektronické čtečky knih a doufáme, že se nám tak ke čtení podaří přitáhnout i ty žáky, kteří jsou zásadně ovlivněni technickými vymoženostmi dnešní doby a s klasickou knihou se až tak moc nekamarádí. smiley
     Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt v Anglii se uskuteční pravděpodobně v měsíci říjnu příštího školního roku a zúčastní se ho 40 vybraných žáků naší školy a 4 pedagogové jako doprovod. Celý zájezd včetně cesty, ubytování, stravování, výletů, vstupů do objektů a 9 hodin výuky angličtiny v britské škole budou mít všichni žáci zcela ZDARMA!
     Poslední částí projektu je dvoutýdenní jazykový kurz pro vyučující anglického jazyka v Anglii, který se pravděpodobně uskuteční o prázdninách.  I paní učitelky budou mít všechno hrazeno z projektu.
A to nejlepší na konec! Na tento projekt jsme získali celkovou částku přes 971 000 Kč.

Vedení školy

 

Výzva k podání nabídek

8. 6. 2015

vyzva.png

ZŠ a MŠ Vinařice, okres Kladno, se zapojila do Výzvy 56. Zájemci o podání nabídek na veřejnou zakázku na Zahraniční jazykové kurzy pro učitele a zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky si mohou stáhnout všechny přílohy k výzvě kliknutím na tento odkaz, kompletní výzva zde.