Jdi na obsah Jdi na menu
 


O naší škole

Rubriky

Sponzorujeme

Příspěvků: 6

Certifikáty

Příspěvků: 8

Sběr papíru a další sbírky

Příspěvků: 10

Hospodaření školy

Příspěvků: 1

Napsali o nás

Příspěvků: 4

Příspěvky

Z dnešního tisku - o historii naší školy

2. 3. 2017

page1.jpg

V lepším rozlišení je dokument k dispozici kliknutím zde.

 

Den otevřených dveří

17. 2. 2017

page1.jpg

 

Krizový plán školy

8. 1. 2017

Krizový plán školy je ke stažení kliknutím na tento odkaz.

 

Video naší školy

27. 11. 2015

 

Relaxační místnost

16. 2. 2015

Vzhledem k tomu, že jsme s prostředky zřizovatele hospodařili letos skutečně efektivně a hospodárně, mohli jsme si dovolit investovat určitou část financí do renovace jedné z učeben, z které jsme vytvořili pro naše žáky relaxační místnost. Provedli jsme výměnu starých, dřevěných, rozpadajících se a netěsnících oken za nová plastová, zakoupili jsme nový koberec a police, které jsme zaplnili zábavnými a edukativními hrami. Stěny jsme nechali vymalovat příjemnou oranžovou barvou a interiér jsme doplnili pohodlnou pohovkou. Naši žáci tak mohou volný čas o přestávkách aktivně trávit při deskových hrách nebo si povídat se spolužáky. Moderní komunikační technologie v čele s Facebookem tak vymění za osobnější způsob komunikace s kamarády tváří v tvář. smiley

Jak je vidět na fotografiích, nejvíce relaxovat potřebují žáci 6. třídy, zřejmě po náročných hodinách anglického jazyka s paní ředitelkou. smiley

 

Ředitelé naší školy od roku 1903

5. 8. 2014

 

Trocha historie naší školy v datech

5. 8. 2014

 

Historický vývoj budov školy

4. 8. 2014

 

Charakteristika školy

4. 8. 2014