Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítáme jaro ve Vinařicích 2016

25. 3. 2016

V úterý 22. března se konal 1. ročník naší nové školní recitační soutěže „Vítáme jaro ve Vinařicích“. Utkaly se v ní žákyně I. stupně, které předvedly své dovednosti tříčlenné porotě. Ta měla nelehký úkol, protože všechny účastnice byly velice dobře připravené. Svou roli sice sehrála drobná tréma, ale zážitek to byl opravdu velký.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích – 1. a 2. třída, 3. a 4. třída. Pátá třída bohužel své zástupce nevyslala. Na pomyslných stupních vítězů tedy stanuly. Za první kategorii obsadila krásné 3. místo Josefínka Suková, 2. místo Páťa Hujerová a vítězkou se stala Laurinka Stehlíková. Ve druhé kategorii se o 3. místo podělila Hedvika Hujerová a Nela Jelínková, 2. místo patří Kačce Kulhánkové a vítězkou této kategorie se stala Lenka Burianová. Ovšem absolutní vítězkou celé soutěže byla vyhlášena Laurinka Stehlíková z 1. třídy, která předvedla perfektní výkon.

Všechny účastnice si odnesly zajímavé ceny. Své dovednosti předvedou i seniorkám v Domově s pečovatelskou službou ve Vinařicích, kam se začátkem dubna naše škola chystá zavítat a potěšit tamní obyvatelky.

Všem dívkám gratulujeme a děkujeme za krásné kulturní zážitky. Doufáme, že v příštím roce se opět sejde tolik šikovných recitátorů.

 

Náhledy fotografií ze složky Vítáme jaro ve Vinařicích 2016