Jdi na obsah Jdi na menu
 


OK OVOV – Odznak všestrannosti

3. 5. 2015

Dne 29. dubna se vybraných 6 jednotlivců a 8 členné družstvo zúčastnilo 6 –ti boje, který obsahoval hod medicinbalem, kliky, sprint na 60 m, trojskok, švihadlo a výběrovou disciplínu (driblink nebo 1000m běh). 
Na tento druh závodu jela naše škola poprvé a děti zjistily, že to opravdu není žádná sranda absolvovat všechny disciplíny za jedno dopoledne. Důležité je ale to, že nikdo nevzdal ani jednu disciplínu! Všichni bojovali až do konce svých sil. 
Tým, který byl složený ze 4 chlapců (Adam Tyrpak, David Hurt, Josef Bodiš a Josef Frajman) a 4 dívek (Daniela Lučanová, Zuzana Neradová, Andrea Katič a Zuzana Sůvová), vybojoval krásné 9. místo z 20 týmů… pardon, pouze z 11 týmů, ale i tak je to krásné umístění. Jednotlivci, jmenovitě Roman Šulc, Dominik Cikánek, Dominik Eger, Tomáš Lupták, Tomáš Michálek a David Šulc, to také nikomu nedali zadarmo. 
Nejvíce děti dokázaly svou vytrvalost, sílu a odhodlanost při klikách a závěrečném běhu na 1000m. V cílové rovince zvládly předběhnout klidně i 3 soupeře a dokázaly, že se bez boje nikdy nevzdají. Tomu se říká sportovní nadšení! Ve Vinařicích máme opravdové sportovní nadšence a talenty. 
Vedoucí týmu paní učitelka Jitka Komárková je velice pyšná na dnešní výkon všech zúčastěných závodníků.
 „SPORTU ZDAR“

img_3243.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky OK OVOV – Odznak všestrannosti