Úspěchy našich žáků

Příspěvky

Taneční soutěž

6. 5. 2016

V pátek 29.4.2016 se žákyně z 1.třídy zúčastnily taneční soutěže "Středočeský taneční pohár 2016". Malé loupežnice se líbily, získaly 3. místo a postoupily do krajského kola. Všem moc gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a budeme držet palce i do krajského kola smiley

Ostrovský skřivánek

3. 5. 2016

Již druhým rokem jsme se zúčastnili pěvecké soutěže "Ostrovský skřivánek", tentokrát v této sestavě: Nela Jelínková 3.tř., Lenka Burianová 3.tř., Jakub Vojtíšek 3.tř. a Kateřina Laštovičková 4.tř. Ve velmi silné konkurenci 25 soutěžících jsme obstáli na výbornou! Lenka Burianová se umístila na 3. místě a Jakub Vojtíšek dokonce na místě 1. Moc gratulujeme a děkujeme všem zpěváčkům za vzornou reprezentaci školy! Vedení školy rovněž děkuje paní učitelce Ivě Bertlové, která všechny děti na soutěž připravovala.

Odměna pro 3. třídu

8. 4. 2016

5. dubna 2016 si žáci 3. třídy pochutnávali na zdravé odměně, kterou obdrželi za 1. místo v soutěži ve sběru papíru. Soutěž se uskutečnila v březnu a  3. třída odevzdala celkem 1 194,5 kg papíru. Odměnou byla plná bedýnka různého ovoce - jablka, hrušky, mandarinky, pomeranče, kivi, mango, ananas, hrozny,
avokádo, blumy, banány, citrony, limetky a karambola. Všechny děti s nadšením všechno ochutnaly. smiley

Výsledky sběru papíru březen 2016

2. 4. 2016

Nejlepší třídy

3. třída    žáci nasbírali celkem 1.194,50 kg
              za odměnu žáci dostanou bedýnku čerstvého ovoce
5. třída    žáci nasbírali celkem 293,60 kg
              sběru z této třídy se zúčastnili pouze 2 žáci, kteří dostanou drobnou       odměnu

Nejlepší jednotlivci

3. třída    Citoríková Linda, Citoríková Adéla
5. třída    Hamouz Patrik
3. třída    Bednář Pavel

V březnovém sběru byla velmi malá účast žáků.

Z 9. třídy sběr NEPŘINESL nikdo!

Děkujeme všem, kteří se sběru zúčastnili. Celkový výtěžek činí 3 630 Kč.

Vítáme jaro ve Vinařicích 2016

25. 3. 2016

V úterý 22. března se konal 1. ročník naší nové školní recitační soutěže „Vítáme jaro ve Vinařicích“. Utkaly se v ní žákyně I. stupně, které předvedly své dovednosti tříčlenné porotě. Ta měla nelehký úkol, protože všechny účastnice byly velice dobře připravené. Svou roli sice sehrála drobná tréma, ale zážitek to byl opravdu velký.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích – 1. a 2. třída, 3. a 4. třída. Pátá třída bohužel své zástupce nevyslala. Na pomyslných stupních vítězů tedy stanuly. Za první kategorii obsadila krásné 3. místo Josefínka Suková, 2. místo Páťa Hujerová a vítězkou se stala Laurinka Stehlíková. Ve druhé kategorii se o 3. místo podělila Hedvika Hujerová a Nela Jelínková, 2. místo patří Kačce Kulhánkové a vítězkou této kategorie se stala Lenka Burianová. Ovšem absolutní vítězkou celé soutěže byla vyhlášena Laurinka Stehlíková z 1. třídy, která předvedla perfektní výkon.

Všechny účastnice si odnesly zajímavé ceny. Své dovednosti předvedou i seniorkám v Domově s pečovatelskou službou ve Vinařicích, kam se začátkem dubna naše škola chystá zavítat a potěšit tamní obyvatelky.

Všem dívkám gratulujeme a děkujeme za krásné kulturní zážitky. Doufáme, že v příštím roce se opět sejde tolik šikovných recitátorů.

O nejšikovnějšího prvňáčka Kladenska

1. 3. 2016

Šimon Němeček z první třídy naší školy se spolu s dalšími cca 35 dětmi z Kladna a okolí zúčastnil soutěže O nejšikovnějšího prvňáčka Kladenska, kde obsadil krásné 10. místo. Šimonovi moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.smiley

Olympiáda v AJ

4. 2. 2016

Ve čtvrtek 4. 2. 2016 jsme uspořádali školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Po písemném testu postoupili do ústního kola 4 účastníci v každé kategorii. Všichni podali velmi pěkný výkon, jejich výsledky byly opravdu vyrovnané.

4. místo: Daniela Lučanová

Tereza a Ondra postupují do okresního kola, které se koná 23. 2. 2016 v Kladně.

BUDEME DRŽET PALCE!

Turnaj ve vybíjené

24. 6. 2015

Náš dvanáctičlenný tým (složený ze žáků 3. – 7. ročníku) má v nohách 4 km a před sebou první zápas. Změříme síly se šesti soupeři. Kromě tří týmů z pořadatelské školy nás čekají ještě Doksy, Bratronice a ZŠ Zd. Petříka z Kladna. Jeden zápas následuje druhý, není čas odpočívat. Prohráváme pouze jednou a v mimořádně napínavém zápase o první místo těsně podléháme. Ani druhé místo oceněné diplomem a stříbrnou medailí není k zahození. Navíc diplom pro nejlepšího hráče turnaje - Pepu Frajmana. PŘÍŠTĚ nám to první místo už neuteče.

Sazka olympijský víceboj

24. 6. 2015

Naše škola se zapojila do sportovního projektu SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ, který probíhal v průběhu celého školního roku. Žáci během hodit tělesné výchovy absolvovali disciplíny zaměřené na rozvoj všestrannosti, jako například hluboký předklon, hod basketbalovým míčem, sprint na 60 m, postoj čápa atd. Odměnou pro žáky bylo sportovní vysvědčení s vyhodnocením jejich sportovních výkonů a výsledků.