Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den Země se 4. třídou – 22. 4.

26. 4. 2015

Za svěžejšího rána jsme vyrazili do lesů. Cestou jsme zvládli na zahřátí 60 m na čas, pak jsme si museli nasbírat munici, neboť se schylovalo k šiškové bitvě. Tam jsme se pěkně rozdováděli, emocemi nešetřili, chvílemi jakoby z nás byli i nepřátelé. Vždyť hod na cíl byl jasný.

Proto po bitvě, jelikož je každý král, jsme se společně dali do kreativní tvorby a tam je nutno přeci kooperovat a řešit dílo společně. Po úžasných tvořivých stopách, které jsme po sobě zanechali na místě bitvy, bylo nutno se opět trochu rozproudit během. Tak jsme se rozběhli na dálku půl kilometru, a protože nejde o to zvítězit, ale zúčastnit se s dobrým pocitem, nebyl žádný stres, za kolik úsek uběhneme. Nakonec dopoledne zakončila schovávačka.

No, co k tomu více dodat, učení v lesní škole je daleko zábavnější než v kamenné. Takže v rámci střed budeme chodit na výuku do lesa. Uznejte, zlomky zvládáme srandovně, umíme se rozdělit na 1/2 do týmů při bitvě, každý z nás má 1/3 životů z celkového počtu žáků, svačina je každého 1 celek a klidně ho může rozdělit na 4/4 i více. Při všech aktivitách zvládáme I can run, You can jump a občas, když někdo zakopne, tak i He can fly. Závěrem můžeme pro češtinu ve shodě přísudku s podmětem napsat – Prostě jsme si to všichni užili skvěle. Pak že je škola nuda.

 

Náhledy fotografií ze složky Den Země se 4. třídou – 22. 4.