Jdi na obsah Jdi na menu
 


2014/2015

Příspěvky

Podpořte naše deváťáky!

15. 12. 2014

Podpořte naše deváťáky, kteří soutěží o parádní školní výlet, hlasem na stránkách 

http://age-management.cz/soutez/detail/270. Děkujeme! smiley

 

 

Výsledky olympiády v anglickém jazyce

8. 12. 2014

Všichni žáci 2. stupně se zúčastnili písemné části olympiády v anglickém jazyce. Tři nejlepší z každé třídy se dne 8. 12. zúčastnili ústní části.

Kategorie žáků 6. a 7. tříd skončila s těmito výsledky:

1. místo: Marek Nový

2. místo: Anna Gergičová

3. místo: Daniela Lučanová

Kategorie žáků 8. a 9. třídy měla tyto vítěze:

1. místo: Denisa Ševčíková

2. místo: Ondřej Kudráč

3. místo: Jakub Zamazal

Všem účastníků děkujeme za pěkné výkony, vítězům blahopřejeme!

Denise a Markovi budeme držet palce v okresním kole!

 

Nový koberec ve 4. třídě

3. 12. 2014

Když už nás bolí sedací část, máme možnost využít náš báječný nový koberec. Chtěla bych velmi poděkovat rodičům Elišky a Dominika Hanzlíkových za darování. Práce je pak mnohem příjemnější. Podívejte se na fotografie. 
 
Mgr. Iveta Pízová

 

Pravidelné třídnické hodiny v 6.třídě

27. 11. 2014

Ne každá třídnická hodina musí být nuda. V těch našich se při probírání důležitých věcí snídá. O snídaně se vždy postarají sami žáci. Každých 14 dní někdo upeče pro ostatní. Minule jsme si povídali o férových vztazích ve třídě - jsme přece tým.Tento týden jsme se již chystali na Vánoce.
Moc se těšíme na "Vánoční mejdan", který si chceme uspořádat poslední školní den před Vánocemi.

Podívejte se na fotografie. smiley

 

Deváťáci pro prvňáky

23. 11. 2014

Aby se žáci 1.třídy trochu pobavili, tak jim starší spolužáci připravili ukázku chemických pokusů. Prvňáčci sledovali barevné změny ve zkumavkách. Ohromila je i menší ohňová show.

Podívejte se na fotografie. 

 

Úspěch v taneční soutěži

10. 11. 2014

Žákyně 6. a 7. ročníku naší školy Gabriela Bodišová a Nikola Tancošová se zúčastnily taneční soutěže Domovy tančí, kde se umístily na 2. a 3. místě. Gratulujeme! 

Přečtěte si článek zde, v Kladenském deníku.

bez-nazvu.png

1.png

2.png

 

Chemie nás baví

2. 11. 2014

 

Český jazyk a literatura v 6. třídě

26. 10. 2014

 

Vítěz výtvarné soutěže

10. 10. 2014

Šimon Němeček z naší mateřské školy se  ve své kategorii stal vítězem výtvarné souteže -"Pes - pomocník všech", kterou vyhlásilo statutární město Kladno ve spolupráci s Policií ČR. Slavnostní vyhlášení a předání cen proběhlo v obřadní síni Magistrátu města Kladna. Gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy! 

Na další fotografie se můžete podívat kliknutím na tento odkaz.

 

Přírodověda naživo

17. 9. 2014

Často učitelé od rodičů slýchají, že se děti nechtějí učit, že je to nebaví. Ostatně i sami žáci to říkají. Musím říci, že v tomto případě jste na omylu. Krása podzimního lesa naprosto uchvátila. Tolik věcí k pozorování, prozkoumání, sáhnutí. Mloka je krásné vidět na obrázku, ale ten pocit, když vám leze po ruce......

Tolik hub, tolik druhů a těch barev, co je tohle za houbu, co tohle? Podívej, to je parazit, už vím, co to je. Hurá, mám hřiba jako hrom! Najednou je lehké pochopit fotosyntézu, když se nám tak skvěle dýchá, pochopit, jaká je les krása a co příroda dovede vykouzlit. Tak proč bychom ji měli ničit?Taková hloupost. Proč sem lidé hází odpadky? Pojďme se všichni vyfotit k domečku, ať jsme parta. Kdy zase půjdeme? Zdá se, že tady je učitel téměř zbytečný. Jedno je jisté, určitě zase, čtvrťáci, půjdeme.