Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zamyšlení žáků 3. třídy na téma "Kdo jsem"

Chci být velká jako rodiče. Chci mít naušnice a blonďaté vlasy. Ráda nosím růžové tričko se zebrou a hezké džíny, aby jsem byla upravená. Chtěla bych být Míša. Chtěla bych mít hezké známky.

 

Mám ráda sporty, jsem zábavná a mám ráda zvířata. Nejlepší zvíře je kůň. Jsem šikovná, mám ráda počítač a televizi. Jsem hezká holka a nejsem zlomyslná. Baví mě hudebka, tělocvik a matika. Až budu velká, chci být veterinářkou a mít doma zvěřinec. Starám se o zvířata, jsem malá a chtěla bych dlouhé vlasy. Mám ráda paní učitelku, kamarády a  kamarádky. Mám ráda všechny květiny na světě.

 

Já se chci změnit, chci být dobrý. Chci být dobrý fotbalista a být oblíbený. Jsem dobrý v češtině , chodím na kroužky a tam se mi daří. Jsem chytrý jako liška a mám sílu. Chtěl bych kočku.

 

Jsem trošku drzý. Jde mi malování a angličtina. Věřím ve fantazii a jsem hezký. Jsem citlivý, rád hraji Minecraft a některé spolužáky nemám rád.

 

Jsem chlapec a baví mě řecko-římský zápas. Až budu velký, budu automechanikem. Hodně mě baví tělocvik a nejde mi moc angličtina. Strašně mě baví být na počítači.

 

Jsem chytrá, baví mě tělocvik, jezdit na kole a psát diktáty. Ráda nosím sukni, tričko a sandále. Chci mí dlouhé vlasy. Jsem někdy divoká. Chci být zahradnicí. Mám ráda psy. Nejde mi angličtina.

 

Jsem chlapec, starám se o zvířata. Mám rád sporty, jsem nejlepší ve vybíjené a také dobře bubnuji. Jsem rychlý, umím jezdit na motorce. Jsem hodný na kamarády. Ještě mi nejde angličtina. Až budu velký, budu veterinářem.

 

Jsem malá, chci být větší. Jsem strašně rychlá, baví mě závody. Chci mít koně a kočku. Jsem bujná. Když se naštvu, tak jsem zlá. Baví mě tělák, angličtina a výtvarka. Až budu velká, chci být veterinářkou a mít pumu.

 

Jsem genius a sportovec. Jsem chytrý, baví mě elektrické věci a jsem puberťák. Jsem chytrý na matematiku a na počítačové hry. Jsem klidný, nejlepší student a chtěl bych do Ninja faktoru. Až budu velký, chtěl bych být hercem nebo zpěvákem. Mám rád pavouky, hlavně tarantuli, také nemám rád  dát někomu kousnout jablko i jiné věci, vadí mi to.

 

Chtěla jsem být kluk. Chtěla bych být miminkem, líbí se mi spaní. Chtěla bych být anděl a mám ráda paní učitelku.

 

Jsem hodný, jsem pro svojí maminku vyjímečný a významný. Nezlobím, nejsem zlomyslný. Jsem dobrý v cyklistice a mám rád počítače. Jsem upřímný a mám rád tělocvik. Baví mě hrát Minecraft a jsem chytrý.

 

Baví mě jezdit na koních, mám ráda sporty např. volejbal. Baví mě tělocvik a vybíjená. Jsem někdy naštvaná. Umím dobře matiku, angličtina mi moc nejde. Nejsem vůbec sprostá, nejsem zlomyslná. Jsem citlivá. Chci mít dva koně. Jsem hodně rychlá. Chci mít farmu, ráda hraji Minecraft. Mám ráda Kevina, tatínka, maminku a sestru.