Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče

Rubriky

Zápis do 1. ročníku

Příspěvků: 9

Příspěvky

Sběr papíru září 2018

31. 8. 2018

document-page-001.jpg

 

Fotografie

30. 6. 2018

Vážení rodiče,

veškeré fotografie budou nově vkládány na portál rajče.net. Všechny nové fotografie z posledních akcí naleznete zde, jméno a heslo do všech alb je skolavinarice1718V září všichni rodiče dostanou hesla nová, která již nebudou zveřejněna na těchto stránkách. 

Děkujeme za pochopení. 

 

Školní akademie

13. 6. 2018

page1.jpg

 

Všeobecná zdravotní pojišťovna

6. 6. 2018

Vážení rodiče,

naše škola i v letošním roce navázala spolupráci s VZP a zapojili jsme se do jejich projektu „Za zdravým vzduchem“. Pojišťovna nabízí svým pojištěncům, kteří se zúčastnili školy v přírodě v Žihli, poskytnutí příspěvku z FP VZP ČR do výše 1 200 Kč. Pokud byste chtěli tuto nabídku využít, vydá vám paní hospodářka písemné potvrzení o účasti vašeho dítěte na škole v přírodě.

Vedení školy

 

Škola v přírodě – informace pro rodiče

23. 5. 2018

Vážení rodiče,

pokud z pracovních důvodů nemůžete v den odjezdu na školu v přírodě (pondělí 28. 5.) své dítě vyprovodit, bude v provozu ranní družina i pro žáky, kteří ji běžně nenavštěvují. Váš syn/vaše dcera může strávit celý čas před odjezdem tam. Žáci pak budou k přistavenému autobusu odvedeni pracovníkem školy. Do pátku 25. 5. se prosím domluvte s paní Juklíčkovou, zda budete chtít ranní družinu využít. Děkujeme.

Vedení školy

 

Informační schůzka

12. 5. 2018

Dne 23. 5. v 16:00 hod proběhne informační schůzka o letním sportovním kurzu. Téma schůzky: základní informace, ubytování, dokumenty, náplň kurzu atd. Prosíme rodiče, aby se dostavili v daný termín a čas do učebny přírodopisu a jazyků (kmenová učebna 5. třídy). Děkujeme. 

 

Ředitelské volno

29. 4. 2018

Ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018 vyhlašuje ředitelka školy podle § 24 Školského zákona ředitelské volno.

 

Stojany pro cyklisty

12. 4. 2018

Milí sportovci,

pokud má někdo z žáků zájem do školy jezdit na kole, jsou pro vás v zadní části školní zahrady, mezi domem pana školníka a vstupem k tělocvičně, připraveny dva stojany, které můžete využít. Z bezpečnostních důvodů je nezbytné, abyste si kola zabezpečili vlastním zámkem. Škola za ztrátu kol neručí. Sportu zdar. smiley

Vedení školy

 

PLAVECKÁ VÝUKA od 7. 2. do 27. 6. 2018

25. 1. 2018

PLAVECKÁ VÝUKA od 7. 2. do 27. 6. 2018

Plavecká výuka je pro žáky 1. a 2. třídy povinná.

Probíhá ve spolupráci s plaveckou školou MEDÚZA Kladno a nahrazuje hodinu tělesné výchovy. Žáci budou na plavání jezdit vždy ve středu (11:00 – 11:45) po ranní výuce.

Cena za plavecký kurz činí 1.990,- Kč (žák), z toho rodiče hradí pouze dopravu ve výši 650,- Kč (žák). Vzhledem k tomu, že se škole podařilo získat dotaci z MŠMT, je v tomto pololetí cena za dopravu ponížena na 265,- Kč (žák).

Částku prosíme uhradit nejpozději do 5. 2. 2018.

Se všemi informacemi o plavecké výuce, i s pokyny od plavecké školy Medúza Kladno, žáky seznámí třídní učitelky, rodiče je naleznou na našich webových stránkách www.skolavinarice.cz. 

Vedení školy

 

Info k plavecké výuce

25. 1. 2018

Vážení rodiče,

prosíme, přečtěte si informace a pokyny k plavecké výuce. Ke stažení kliknutím na jednotlivé odkazy.