Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závěrečná akademie 2016

29. 6. 2016

V úterý 28. června se konala tradiční závěrečná akademie naší školy. Celý program odstartovala mateřská škola. Děti, ale i paní učitelky, předvedly strhující výkony, za které byly po zásluze odměněny bouřlivým potleskem. Vystoupení bylo zakončeno rozloučením s předškoláky, kteří byli pasováni na „školáky“.

Poté svá vystoupení předvedli žáci ze základní školy. Cvičilo se, tančilo se a zpívalo se jako o život. Proto není divu, že sem tam ukáply i slzičky dojetí, které tuto slavnostní chvíli provázely. Na konci programu čekalo malé překvapení – loučení našich „deváťáků“. I tady se to neobešlo bez slziček, které u některých doslova tekly proudem.

Zpestřením celé akce byla bohatá tombola, ve které snad všichni přítomní pokoušeli své štěstí. Některým se opravdu dařilo a odnášeli si množství zajímavých cen. Na Bleším trhu pak bylo možné za symbolické ceny pořídit oblečení, hračky i nějakou tu knihu či časopis.

Akademii podpořily i paní kuchařky z naší jídelny. Všichni přítomní mohli jejich úžasný výtvor zdarma ochutnat a věřte, že to byl opravdu neobyčejný zážitek.

A tím jsme dospěli ke konci tohoto školního roku. Je za námi hodně práce, ale také spousta krásných zážitků. Našim nejstarším přejeme, aby se jim na nových školách dařilo a byli spokojení, rodičům děkujeme za celoroční spolupráci a všem krásné prázdniny a v září se na všechny opět těšíme.

Na fotografie se můžete podívat kliknutím zde