Jdi na obsah Jdi na menu
 


HALLOWEEN

16. 11. 2014

„Disco párty a strašidelná cesta školou.“

     Ve čtvrtek 13.11. strašidla  z 9. a 8. třídy připravila „Halloween párty.“ Děti dorazily v nejrůznějších kostýmech, ve kterých si mohly zatančit na strašidelné diskotéce. DJ hrál dětské písničky i moderní songy pro ty nejstarší. Navíc si děti mohly zatančit na známé melodie pod vedením učitelů. 
Hlavním úkolem bylo sebrat všechnu odvahu a projít strašidelnou cestu školou. Děti byly odvážné a plnění úkolů nařízených strašidly jim šlo skvěle. Musely například nakreslit obrázek jen za svitu svíček, vytáhnout předmět z kotle plného slizu, nebo se zavázanýma očima poznat jídlo. Po úspěšném absolvování se všechna strašidla přišla ukázat dětem a zatančila si s nimi závěrečný tanec. 
     Velké poděkování patří 9. třídě a části 8. třídy za přípravu a realizaci celé akce. Organizace byla perfektní a nemělo to chybu! Děti, ale i dospělí, si to opravdu užili. Jsme moc pyšní, že máme na škole tak šikovné žáky a učitele.
     Mnohokrát děkujeme rovněž paní Monice Citoríkové za zapůjčení vlastnoručně vyrobených rekvizit a kulis, které velmi vhodně pomohly doplnit atmosféru celé akce.    
                                                 Děkujeme. 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Halloweenský večer 13. 11. 2014