Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce školy

Příspěvky

Mobilní planetárium

3. 5. 2016

Na začátku nového týdne u nás ve škole proběhlo Mobilní planetárium. Všechny třídy ZŠ i mateřská školka se zúčastnily promítání. Akce se velmi povedla, děti byly nadšené. Děkujeme za pěkný a poučný zážitek. Na fotografie se můžete podívat kliknutím na tento odkaz

 

Výlov rybníka

27. 4. 2016

Ve středu 27. dubna vyjely 4. a 7. třída k rybníkům ve vesnici Studeněves. Součástí akce bylo základní seznámení s náčiním pro odchov ryb, poznávání jednotlivých chovaných druhů, výborné občerstvení a pro silnější povahy pitva ryby. Veliký úspěch měl samotný výlov ryb. Některým se povedlo chytit pořádného macka. smiley Podívejte se na fotky, tentokrát na naší facebookové stránce zde.

Děkujeme za perfektní dopoledne. 

Žáci 4. a 7. třídy spolu s učitelkami. 

img_9986.jpg

 

Zájezd do Drážďan

25. 3. 2016

Ve středu 23. března se konal školní zájezd do Drážďan, kterého se zúčastnili žáci II. stupně. Vzhledem k tomu, že se na naší škole vyučuje od 7. do 9. ročníku německý jazyk, mohli si žáci procvičit své znalosti a vědomosti nejen při běžné komunikaci, ale také v unikátním interaktivním Deutsches Hygiene-Museum. Ve stále expozici „Člověk jako dobrodružství“ si mohli prohlédnout historické i moderní exponáty, které svádí k úžasu, učení nebo k pokusům: výživa a sexualita, podoby těla a ideály krásy, pohyb a sport, mozek a myšlení – výstava zmiňuje téměř všechny oblasti lidského života.

Při procházce historickými místy se dozvěděli i řadu zajímavostí z minulosti tohoto krásného města a navštívili ty nejzajímavější pamětihodnosti. Vítaným zpestřením celého zájezdu byla poslední část, což byl obchodní dům Primark, kde si většina účastníků zakoupila řadu drobností, které jim budou tuto cestu ještě dlouho připomínat.

Celý den nám také přálo počasí a sluníčko se na nás neustále usmívalo a připomínalo, že jaro začíná přebírat svoji vládu. Při odjezdu byli všichni velice příjemně unaveni, ale maximálně spokojeni.

p3220196.jpg

 

(968)Sbírka pro psí útulek

5. 2. 2016

I letos pomáháme psímu útulku na Bouchalce. Podívejte se na fotografie, na naší facebookové stránce naleznete i video a vstup z Radia Relax je ke stažení kliknutím zdesmiley

12642581_979498522120624_6465593162580533018_n.jpg

 

Video z LVK 2016

25. 1. 2016

 

4. den z LVK

21. 1. 2016

Zdravíme do Vinařic smiley
Středa byla pro některé z nás velkým dnem. Většina členů z týmu začátečníků si dnes poprvé sjela  modrou sjezdovku! Gratulujeme k velikému pokroku. Nejlepší družstvo trénovalo na červené, a středně pokročilé družstvo sjíždělo modrou. Lyžovalo se dopoledne i odpoledne, takže nožky nás už pobolívají.
Večer nás čekaly stolní hry, pink pong, kulečník a stolní fotbálek. Každý z nás si něco našel i učitelé se aktivně zapojili. Zítra nás čeká poslední den, poslední lyžování a poslední večerní program. Co se bude dít? Počkejte si na zítřejší zprávu smiley
Všichni jsme v pořádku a máme se dobře. Hezký večer.

 

3. den z LVK

20. 1. 2016

Posíláme pozdrav z mrazivé Šumavy smiley
Blízko nás padají teplotní rekordy v minusových hodnotách, ale nám to rozhodně pobyt nekazí. Dnes dopoledne jsme si parádně zalyžovali na Kobyle. Odpoledne jsme pojali odpočinkově a absolvovali přednášku záchranáře horské služby. Byl velice ochotný a ukázal nám různé vybavení a vykládal, co všechno takový záchranář musí zvládnout. Bylo to zajímavé a přínosné. O večerní program se postaraly samy děti. Ve skupinkách vymyslely hry, které byly opravdu povedené! Všichni se náramně pobavili.
A teď? Je právě 21:00 hod, což znamená večerku. Dobrou noc a zítra se zase ozveme. 

 

2. den LVK

19. 1. 2016

Ahoj! smiley
Všichni vám posíláme moc pozdravů. Máme se tu parádně! Na sjezdovkách máme krásný sníh a všechna družstva toho náramně využívají. Nejlepší družstvo jezdilo už na velké sjezdovce. 2. a 3. družstvo zůstalo ještě blízko hotelu. Družstvo začátečníků udělalo takový pokrok, že už sjíždí kopec a nahoru se vyveze na vleku. Klobouk dolů, za dva dny udělali spoustu práce.
Po ranním i odpoledním lyžování jsme i dnešní večerní program strávili venku. Procházka ve tmě s malou koulovačkou nás ale tak unavila, že jsme s chutí zalezli do peřin. Zítra nás všechny totiž čeká větší sjezdovka s názvem Kobyla. Všichni se moc těšíme.
Dobrou noc. 

 

LVK Zadov - 1. den

17. 1. 2016

Zdravíme ze Zadova!
Zasněžená cesta nám sice trvala o něco déle, ale všichni jsme se v pořádku ubytovali a naobědvali. Odpoledne jsme vyrazili na svah. Rozdělili jsme se do družstev a trénovali základní techniky sjezdu. Ve večerním programu jsme si ujasnili organizační věci a zahráli si super seznamovací hru. V závěru jsme si tvořili vlastní trička, ve kterých budeme jezdit ve čtvrtek odpoledne.
Všechny moc chválíme za spolupráci. Pobyt jsme zahájili velice příjemně a doufáme, že v tom budeme pokračovat.
Zítra na shledanou.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce školy | Fotografie: LVK Zadov 2016

Masopust 2016

14. 1. 2016

masopv.jpg

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

následující »