Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce školy

Příspěvky

Lezení do škol

9. 9. 2016

page1.jpg

 

Závěrečná akademie 2016

29. 6. 2016

V úterý 28. června se konala tradiční závěrečná akademie naší školy. Celý program odstartovala mateřská škola. Děti, ale i paní učitelky, předvedly strhující výkony, za které byly po zásluze odměněny bouřlivým potleskem. Vystoupení bylo zakončeno rozloučením s předškoláky, kteří byli pasováni na „školáky“.

Poté svá vystoupení předvedli žáci ze základní školy. Cvičilo se, tančilo se a zpívalo se jako o život. Proto není divu, že sem tam ukáply i slzičky dojetí, které tuto slavnostní chvíli provázely. Na konci programu čekalo malé překvapení – loučení našich „deváťáků“. I tady se to neobešlo bez slziček, které u některých doslova tekly proudem.

Zpestřením celé akce byla bohatá tombola, ve které snad všichni přítomní pokoušeli své štěstí. Některým se opravdu dařilo a odnášeli si množství zajímavých cen. Na Bleším trhu pak bylo možné za symbolické ceny pořídit oblečení, hračky i nějakou tu knihu či časopis.

Akademii podpořily i paní kuchařky z naší jídelny. Všichni přítomní mohli jejich úžasný výtvor zdarma ochutnat a věřte, že to byl opravdu neobyčejný zážitek.

A tím jsme dospěli ke konci tohoto školního roku. Je za námi hodně práce, ale také spousta krásných zážitků. Našim nejstarším přejeme, aby se jim na nových školách dařilo a byli spokojení, rodičům děkujeme za celoroční spolupráci a všem krásné prázdniny a v září se na všechny opět těšíme.

Na fotografie se můžete podívat kliknutím zde

 

Enkaustika

21. 6. 2016

Ve čtvrtek 16.6.2616  se ve škole uskutečnila dílnička pro rodiče s dětmi s výtvarnou technikou ENKAUSTIKA. Maminky i babičky se svými dětmi vytvářely krásné obrázky s pomocí malé žehličky. Domů si všichni odnášeli pěkné obrázky. Podívejte se zde na fotky. 
R.Hanzlíková

 

Den v přírodě a lana

17. 6. 2016

14. 6. se celý první stupeň zúčastnil dne v přírodě, který byl spojený s nízkými lanovými aktivitami. Zároveň si děti vyzkoušely spolupráci a poskytování dopomoci v případě pádu. Akce se velmi vydařila, měli jsme krásné počasí a zažili jsme spoustu legračních okamžiků. Podívejte se na fotky zde

 

Workshop pro rodiče a děti

10. 6. 2016

ZŠ Vinařice pořádá dne 16. 6. 2016 v 17 hodin pro rodiče a děti výtvarný workshop "Enkaustika". Workshop je určen pro rodiče a děti z 1. stupně ZŠ nebo z 3. třídy MŠ. Zájemci, potvrďte svou účast dětem v ŽK nebo na přihlašovacím listu v MŠ. O enkaustice se blíže dozvíte např. na https://cs.wikipedia.org/wiki/Enkaustika 

nebo http://www.enkaustik.cz/. Těšíme se na Vás.smiley

 

Den dětí ve Vinařicích

7. 6. 2016

V sobotu 4. června se na fotbalovém hřišti ve Vinařicích konala již tradiční oslava svátku dětí. Organizaci zajišťovali: SDH Vinařice, SK Vinařice, ZŠ a MŠ Vinařice a Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Vinařice. Děti si vyzkoušely své znalosti a dovednosti na jednotlivých stanovištích, seznámily se s hasičskou technikou, mohly se projet na koních, ale i dovádět na nafukovacích hradech.

Všichni, kteří na hřiště zavítali, strávili příjemný slunečný den plný zábavy. Celá akce by se nemohla uskutečnit bez finanční podpory Obce Vinařice a dalších sponzorů: BAOBAB - PÉČE O ZELEŇ s.r.o Ing. Michal Němeček, LEBAK s.r.o. Jiří Danda, CA MONTY s.r.o. Petra Voborníková, OKCit – obrábění kovů a plastů Vladimír Citorík, Restaurace VIŇAS Ivona Hlaváčková, JÍDELNA Dagmar Froňková, Živnostníci Jiří a Vladimíra Laštovičkovi.

Všem organizátorům a sponzorům mnohokrát děkujeme.

Fotografie jsou k dispozici na našich facebookových stránkách zde

 

Dětský den ve Vinařicích

18. 5. 2016

ddplak.jpeg

 

Čarodějnice 2016

8. 5. 2016

V sobotu 30. dubna se na školní zahradě sešli všichni, kteří měli chuť a čas se pobavit. Na setkání dorazilo větší množství čarodějnic a čarodějů z řad dětí, ale i rodičů a učitelů. Všichni si mezi sebou  poměřili síly v různých disciplínách. Potom se společně vydali na lampionový průvod směrem na hřiště, kde se konalo tradiční pálení a buřtopeky. I vzhledem k počasí se akce velmi vydařila.

Na fotografie se podívejte zde

 

Mobilní planetárium

3. 5. 2016

Na začátku nového týdne u nás ve škole proběhlo Mobilní planetárium. Všechny třídy ZŠ i mateřská školka se zúčastnily promítání. Akce se velmi povedla, děti byly nadšené. Děkujeme za pěkný a poučný zážitek. Na fotografie se můžete podívat kliknutím na tento odkaz

 

Výlov rybníka

27. 4. 2016

Ve středu 27. dubna vyjely 4. a 7. třída k rybníkům ve vesnici Studeněves. Součástí akce bylo základní seznámení s náčiním pro odchov ryb, poznávání jednotlivých chovaných druhů, výborné občerstvení a pro silnější povahy pitva ryby. Veliký úspěch měl samotný výlov ryb. Některým se povedlo chytit pořádného macka. smiley Podívejte se na fotky, tentokrát na naší facebookové stránce zde.

Děkujeme za perfektní dopoledne. 

Žáci 4. a 7. třídy spolu s učitelkami. 

img_9986.jpg

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »