Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce školy

Příspěvky

Anglické divadlo pro 1. stupeň

14. 11. 2015

12.listopadu 2015 měli žáci 2.-5.třídy možnost zúčastnit se divadelního představení „Jackie and the Giant“, hraného v anglickém jazyce. Představení se odehrálo ve skromných podmínkách školní tělocvičny. Vystupovali v něm jen dva herci, kteří si svým projevem okamžitě získali přízeň všech přítomných. Děj příběhu měl rychlý spád, herci použili jednoduché kulisy a rekvizity.

Příběh byl hrán po celou dobu v anglickém jazyce, ale s dobře volenou věku uzpůsobenou slovní zásobou, pro méně pokročilé s českým překladem. Děti se v toku příběhu naučily několik anglických říkadel a písní. Odvážní byli dokonce vtaženi do hraného příběhu.

Představení mělo u diváků velký úspěch, spokojeni byli kromě dětí i přítomní vyučující. Takové a jim podobné akce mají smysl, žáci se s radostí učí a ještě se i dobře pobaví. 

V.Katič

 

Pozvánka na čertovskou diskotéku

10. 11. 2015

page1.jpg

 

HALLOWEEN 2015!

5. 11. 2015

Strašidelná diskotéka a cesta školou! HALLOWEEN 2015!

Právě dnes 5.11. se ve školní budově uskutečnila další skvělá akce! Deváťáci spolu se svým třídním učitelem připravili dětskou diskotéku a strašidelnou cestu budovou školy. Hrály se samé známe hity a děti si parádně zatančily ve svých maskách.  
Na strašidelné cestě děti musely splnit různé úkoly. Když to dokázaly, dostaly od strašidel sladkou odměnu. Všechny musíme pochválit. I největší strašpytlové zvládli celou cestu! 

Byl to velice příjemný večer. Jménem deváťáků děkujeme, že dorazili. Doufáme, že se vám akce líbila a ZASE ZA ROK! smiley

 

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na úspěchu letošní halloweenské diskotéky. Hodně práce odvedli organizátoři, tedy deváťáci, ale také řada vučujících a ostatních pracovníků školy. Paní Citoríková obětavě zapůjčila strašidelné kulisy, které působivě dokreslily atmosféru celé akce. Děkuji i těm, kteří se přišli bavit a soutěžit a trochu dobrovolně se bát. smiley 
                                                                                         
 
                                                                                        J. Tomeš

img_9487.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce školy | Fotografie: Halloween 2015

Branný den 2015

3. 11. 2015

Dne 27.10. se na naší škole uskutečnil Branný den pod vedením certifikovaných odborníků. Fungovalo 5 stanovišť, na kterých se postupně vystřídaly všechny skupiny. 
Stanoviště byly následující:
1) Ochrana proti zbraním hromadného ničení
2) Technická první pomoc a základy první pomoci
3) Nález nebezpečného materiálu a reakce při vyhlašování krizového stavu
4) Bezpečná manipulace se zbraní, rizika spojená s jejím použitím + ukázka zbraní používaných AČR
5) Závěrečný test 

Podívejte se na fotky. Celá akce se vydařila a instruktoři byli spokojení s prací žáků.smiley
Děkujeme za úspěšnou akci všem, kteří se aktivně podíleli! 

 

Opékání buřtů

24. 10. 2015

V pátek 23.10. jsme si užili příjemné odpoledne. Počasí se nám vydařilo, a tak jsme si mohli opéct pár buřtů a podívat se na šermířské vystoupení. To bavilo hlavně naše malé žáky. Pro dospělé se v budově školy konala burza dětského oblečení, kde si na své přišly hlavně maminky. V prostoru školní zahrady byl k dispozici malý stánek spolku SRPŠ, kde jste se mohli dozvědět veškeré informace a ochutnat i sladkou dobrotu. Akce se vydařila. Děkujeme všem, kteří dorazili a strávili s námi příjemné chvíle! smiley

 

Halloweenská diskotéka

22. 10. 2015

page0001.jpg

 

Video a foto z Anglie

19. 10. 2015

Velký výběr fotek z Anglie je ke stažení kliknutím na tento odkaz.

 

Beseda s policií ČR

17. 10. 2015

V pátek 16. října 2015 zástupci Policie ČR besedovali s žáky 2. a 3. třídy o bezpečnosti.

 

Anglie 14. 10. 2015

14. 10. 2015

A je za námi 3. den!

Dnešní den proběhl naprosto podle představ. Ráno jsme se sešli na místě srazu a vyrazili opět do školy. Někteří žáci v rámci výuky navštívili i muzeum. Po skončení školy jsme se naobědvali na pláži a vyrazili jsme na náš dnešní výlet Beachy Head a Seven Sisters. Útesy byly nádherné, i když nás tu přepadlo typické anglické počasí. K večeru jsme zamířili na poslední noc do rodin a chystáme se na poslední den programu. 
Zítra z autobusu nepošleme žádné fotky, ale nebojte se, dodáme je sem všechny později. 

Bye bye smiley

img_9090.jpg

 

Anglie 13. 10. 2015

13. 10. 2015

Všechny zdravíme do Čech!

Děti jsou spokojené a v pořádku. Cestu autobusem a trajektem parádně zvládly a teď už krásně fungují v rodinách. Program máme ale velice pestrý. Dopoledne chodí děti do školy, odpoledne jezdíme společně na výlety. 
V pondělí jsme strávili celý den  Londýně. Viděli jsme nejzajímavější památky a užili si londýnského ruchu. Dnes se děti seznámily se svými učiteli ve škole a prošly první lekcí. Odpoledne jsme vyrazili na místo, kde se odehrála bitva o Anglii.
Podívejte se na fotky. smiley 

I zítra nás čeká pestrý program, proto hurá do peřin.  Posíláme vám spoustu pozdravů. 
Good night and see you tomorrow! smiley

img_8669.jpg

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce školy | Fotografie: Anglie 2015

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

následující »