Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce školy

Příspěvky

Branný den 2015

3. 11. 2015

Dne 27.10. se na naší škole uskutečnil Branný den pod vedením certifikovaných odborníků. Fungovalo 5 stanovišť, na kterých se postupně vystřídaly všechny skupiny. 
Stanoviště byly následující:
1) Ochrana proti zbraním hromadného ničení
2) Technická první pomoc a základy první pomoci
3) Nález nebezpečného materiálu a reakce při vyhlašování krizového stavu
4) Bezpečná manipulace se zbraní, rizika spojená s jejím použitím + ukázka zbraní používaných AČR
5) Závěrečný test 

Podívejte se na fotky. Celá akce se vydařila a instruktoři byli spokojení s prací žáků.smiley
Děkujeme za úspěšnou akci všem, kteří se aktivně podíleli! 

 

Opékání buřtů

24. 10. 2015

V pátek 23.10. jsme si užili příjemné odpoledne. Počasí se nám vydařilo, a tak jsme si mohli opéct pár buřtů a podívat se na šermířské vystoupení. To bavilo hlavně naše malé žáky. Pro dospělé se v budově školy konala burza dětského oblečení, kde si na své přišly hlavně maminky. V prostoru školní zahrady byl k dispozici malý stánek spolku SRPŠ, kde jste se mohli dozvědět veškeré informace a ochutnat i sladkou dobrotu. Akce se vydařila. Děkujeme všem, kteří dorazili a strávili s námi příjemné chvíle! smiley

 

Halloweenská diskotéka

22. 10. 2015

page0001.jpg

 

Video a foto z Anglie

19. 10. 2015

Velký výběr fotek z Anglie je ke stažení kliknutím na tento odkaz.

 

Beseda s policií ČR

17. 10. 2015

V pátek 16. října 2015 zástupci Policie ČR besedovali s žáky 2. a 3. třídy o bezpečnosti.

 

Anglie 14. 10. 2015

14. 10. 2015

A je za námi 3. den!

Dnešní den proběhl naprosto podle představ. Ráno jsme se sešli na místě srazu a vyrazili opět do školy. Někteří žáci v rámci výuky navštívili i muzeum. Po skončení školy jsme se naobědvali na pláži a vyrazili jsme na náš dnešní výlet Beachy Head a Seven Sisters. Útesy byly nádherné, i když nás tu přepadlo typické anglické počasí. K večeru jsme zamířili na poslední noc do rodin a chystáme se na poslední den programu. 
Zítra z autobusu nepošleme žádné fotky, ale nebojte se, dodáme je sem všechny později. 

Bye bye smiley

img_9090.jpg

 

Anglie 13. 10. 2015

13. 10. 2015

Všechny zdravíme do Čech!

Děti jsou spokojené a v pořádku. Cestu autobusem a trajektem parádně zvládly a teď už krásně fungují v rodinách. Program máme ale velice pestrý. Dopoledne chodí děti do školy, odpoledne jezdíme společně na výlety. 
V pondělí jsme strávili celý den  Londýně. Viděli jsme nejzajímavější památky a užili si londýnského ruchu. Dnes se děti seznámily se svými učiteli ve škole a prošly první lekcí. Odpoledne jsme vyrazili na místo, kde se odehrála bitva o Anglii.
Podívejte se na fotky. smiley 

I zítra nás čeká pestrý program, proto hurá do peřin.  Posíláme vám spoustu pozdravů. 
Good night and see you tomorrow! smiley

img_8669.jpg

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce školy | Fotografie: Anglie 2015

Opékání buřtíků

29. 9. 2015

page1.jpg

 

Beseda s policisty

17. 9. 2015

11.9.2015 přišli za našimi prvňáčky policisté ze Stehelčevsi. Děti s nimi měly besedu o bezpečné cestě do školy a o tom, jak se mají chovat v nebezpečných situacích. Nejvíce děti zajímalo, co vše potřebují na svá kola.smiley
 
R. Hanzlíková
 

 

Prohlídka Senátu

6. 9. 2015

V pátek 4. září v 8 hodin ráno jsme vyrazili autobusem do Prahy, kde jsme měli domluvenou prohlídku Senátu.  Do Prahy jsme dorazili s malým předstihem, a tak jsme měli ještě trošku času projít se kolem Malostranského náměstí, odkud jsme namířili rovnou do Valdštejnské zahrady. Barokní zahrada ve stylu italského manýristického parku nás uchvátila svým řešením. Ze západu, severu a východu je sevřena budovami samotného paláce, z jihu pak vysokou ohradní zdí s oblouky. Měli jsme příležitos t si prohlédnout voliéru, umělou krápníkovou stěnu, čtvercovou mramorovou kašnu s bronzovou sochou Venuše, velký bazén s ostrůvkem a plastikou Herkula nebo pískovcovou kašnu s vodotryskem. Následně jsme navštívili Trčkovskou galerii, kde jsme shlédli krátký film o Senátu a prohlédli si protokolární dary. Na 10:30 hod jsme měli domluveno setkání se senátorem a ministrem Mgr. Jiřím Dienstbierem, na kterého jsme čekali opět ve Valdštejnské zahradě. Pan senátor dorazil s malým zpožděním, ale trpělivě a s úsměvem zodpověděl všechny dotazy, které jsme mu položili. Na závěr se společně s námi nechal vyfotografovat a popřál nám hodně úspěchů v nové m školním roce. Pak následovala samotná prohlídka Senátu. Paní průvodkyně nás zaujala svým velmi příjemným hlasem a zajímavým vyprávěním o historii Valdštejnského paláce, Kolovratského paláce, jízdárny a kaple. Akce se i díky pěknému počasí a sluníčku skutečně vydařila, jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit.
 
Žáci 7. – 9. třídy ZŠ Vinařice

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »