Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce školy

Příspěvky

Den v přírodě a lana

17. 6. 2016

14. 6. se celý první stupeň zúčastnil dne v přírodě, který byl spojený s nízkými lanovými aktivitami. Zároveň si děti vyzkoušely spolupráci a poskytování dopomoci v případě pádu. Akce se velmi vydařila, měli jsme krásné počasí a zažili jsme spoustu legračních okamžiků. Podívejte se na fotky zde

 

Workshop pro rodiče a děti

10. 6. 2016

ZŠ Vinařice pořádá dne 16. 6. 2016 v 17 hodin pro rodiče a děti výtvarný workshop "Enkaustika". Workshop je určen pro rodiče a děti z 1. stupně ZŠ nebo z 3. třídy MŠ. Zájemci, potvrďte svou účast dětem v ŽK nebo na přihlašovacím listu v MŠ. O enkaustice se blíže dozvíte např. na https://cs.wikipedia.org/wiki/Enkaustika 

nebo http://www.enkaustik.cz/. Těšíme se na Vás.smiley

 

Den dětí ve Vinařicích

7. 6. 2016

V sobotu 4. června se na fotbalovém hřišti ve Vinařicích konala již tradiční oslava svátku dětí. Organizaci zajišťovali: SDH Vinařice, SK Vinařice, ZŠ a MŠ Vinařice a Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Vinařice. Děti si vyzkoušely své znalosti a dovednosti na jednotlivých stanovištích, seznámily se s hasičskou technikou, mohly se projet na koních, ale i dovádět na nafukovacích hradech.

Všichni, kteří na hřiště zavítali, strávili příjemný slunečný den plný zábavy. Celá akce by se nemohla uskutečnit bez finanční podpory Obce Vinařice a dalších sponzorů: BAOBAB - PÉČE O ZELEŇ s.r.o Ing. Michal Němeček, LEBAK s.r.o. Jiří Danda, CA MONTY s.r.o. Petra Voborníková, OKCit – obrábění kovů a plastů Vladimír Citorík, Restaurace VIŇAS Ivona Hlaváčková, JÍDELNA Dagmar Froňková, Živnostníci Jiří a Vladimíra Laštovičkovi.

Všem organizátorům a sponzorům mnohokrát děkujeme.

Fotografie jsou k dispozici na našich facebookových stránkách zde

 

Dětský den ve Vinařicích

18. 5. 2016

ddplak.jpeg

 

Čarodějnice 2016

8. 5. 2016

V sobotu 30. dubna se na školní zahradě sešli všichni, kteří měli chuť a čas se pobavit. Na setkání dorazilo větší množství čarodějnic a čarodějů z řad dětí, ale i rodičů a učitelů. Všichni si mezi sebou  poměřili síly v různých disciplínách. Potom se společně vydali na lampionový průvod směrem na hřiště, kde se konalo tradiční pálení a buřtopeky. I vzhledem k počasí se akce velmi vydařila.

Na fotografie se podívejte zde

 

Mobilní planetárium

3. 5. 2016

Na začátku nového týdne u nás ve škole proběhlo Mobilní planetárium. Všechny třídy ZŠ i mateřská školka se zúčastnily promítání. Akce se velmi povedla, děti byly nadšené. Děkujeme za pěkný a poučný zážitek. Na fotografie se můžete podívat kliknutím na tento odkaz

 

Výlov rybníka

27. 4. 2016

Ve středu 27. dubna vyjely 4. a 7. třída k rybníkům ve vesnici Studeněves. Součástí akce bylo základní seznámení s náčiním pro odchov ryb, poznávání jednotlivých chovaných druhů, výborné občerstvení a pro silnější povahy pitva ryby. Veliký úspěch měl samotný výlov ryb. Některým se povedlo chytit pořádného macka. smiley Podívejte se na fotky, tentokrát na naší facebookové stránce zde.

Děkujeme za perfektní dopoledne. 

Žáci 4. a 7. třídy spolu s učitelkami. 

img_9986.jpg

 

Zájezd do Drážďan

25. 3. 2016

Ve středu 23. března se konal školní zájezd do Drážďan, kterého se zúčastnili žáci II. stupně. Vzhledem k tomu, že se na naší škole vyučuje od 7. do 9. ročníku německý jazyk, mohli si žáci procvičit své znalosti a vědomosti nejen při běžné komunikaci, ale také v unikátním interaktivním Deutsches Hygiene-Museum. Ve stále expozici „Člověk jako dobrodružství“ si mohli prohlédnout historické i moderní exponáty, které svádí k úžasu, učení nebo k pokusům: výživa a sexualita, podoby těla a ideály krásy, pohyb a sport, mozek a myšlení – výstava zmiňuje téměř všechny oblasti lidského života.

Při procházce historickými místy se dozvěděli i řadu zajímavostí z minulosti tohoto krásného města a navštívili ty nejzajímavější pamětihodnosti. Vítaným zpestřením celého zájezdu byla poslední část, což byl obchodní dům Primark, kde si většina účastníků zakoupila řadu drobností, které jim budou tuto cestu ještě dlouho připomínat.

Celý den nám také přálo počasí a sluníčko se na nás neustále usmívalo a připomínalo, že jaro začíná přebírat svoji vládu. Při odjezdu byli všichni velice příjemně unaveni, ale maximálně spokojeni.

p3220196.jpg

 

(968)Sbírka pro psí útulek

5. 2. 2016

I letos pomáháme psímu útulku na Bouchalce. Podívejte se na fotografie, na naší facebookové stránce naleznete i video a vstup z Radia Relax je ke stažení kliknutím zdesmiley

12642581_979498522120624_6465593162580533018_n.jpg

 

Video z LVK 2016

25. 1. 2016

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »