Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. třída

Příspěvky

Listopad 2016

4. 12. 2016

Opět vás převelice zdravíme. smiley

Tento měsíc byl hlavně ve znamení našeho výrobku do soutěže SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ. Chybí už jen pár detailů a svůj výtvor odešleme. Doufáme, že nás v internetovém hlasování podpoříte. 

Dále jsme se s některými potkali na akci turistického kroužku, kam jela i naše paní učitelka třídní. Byla to zábava. 

Ale čeho se opravdu nemůžeme dočkat, jsou přece VÁNOCE. Už jen necelý měsíc zbývá. A co náš tedy čeká? Výzdoba naší třídy, postavení a ozdobení živého stromečku a užívání krásné předvánoční atmosféry. 
V prosinci se pro nás chystají zajímavé akce, na které se už teď moc těšíme. 
Tak tedy mějte se krásně v předvánočním čase. 

Vaše 6. třída

 

Říjen 2016

2. 11. 2016

A máme za sebou další měsíc! smiley 
    Práce spousta, úkolů jakbysmet, ale všichni se moc snažíme na sobě pracovat jak ve škole, tak i doma. 
Ale i když je škola hlavně o učení, konaly se tento měsíc i super akce. Jedna z nich je HALLOWEEN. Tanec, stezka a takový ten příjemný strach... moc jsme si to užili. 
    V hodinách občanské a rodinné výchovy vyrábíme soutěžní srdce do soutěže s názvem Srdce s láskou darované. Společná práce nás baví a snažíme se do toho dát všechno. Až vše doděláme, srdce vyfotíme a budeme soutěžit na online stránkách, kde pro nás budete moci hlasovat :). 

Tak hurá do dalšího měsíce. 

 

Naše začátky na 2. stupni: ZÁŘÍ 2016

2. 10. 2016

Na 2. stupni nás čekalo spoustu novinek. Nové učebny, noví učitelé a mimo jiné i spousta práce. My se ale snažíme do všeho "vklouznout" a maximálně se přizpůsobit novému pracovnímu režimu. 
V naší kmenové třídě se nám moc líbí. Máme tam náš super zelený koberec, který využíváme jak o přestávkách, tak i v samotné výuce. 
Začátky jsou vždycky těžké. My ale doufáme, že s pomocí naší třídní učitelky a i ostatních učitelů se nám bude dařit získávat pěkné známky a aktivně se podílet na aktivitách školy. Samozřejmě stále s ÚSMĚVEM smiley​ HURÁ DO TOHO! 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4