Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. třída

Příspěvky

Březen 2017

5. 4. 2017

V měsíci březnu se jsme se v rámci školy vymódili na MDŽ a Den učitelů. Jednou za dámy, jednou za pány. Oba dva dny byly výborným zpestřením školního procesu. 

V průběhu celého měsíce probíhal sběr papíru, zúčastnili jsme se Mobilního triloparku, který byl velice poučný a zajímavý.

Celkově hodnotíme měsíc jako úspěšný a s chutí vstupujeme do dalšího. smiley

 

Únor 2017

2. 3. 2017

Opět vás zdraví 6. třída. 

V měsíci únoru se toho moc nestihlo. Za prvé, je to nejkratší měsíc a za druhé, jsme si v něm užili parádní jarní prázdniny. Většina z nás je trávila u prarodičů nebo na horách. Zaslouženě jsme si odpočinuli od všech školních povinností. smiley 
Načerpali jsme spoustu nové energie, kterou se budeme snažit efektivně využít ve škole a i v mimoškolních aktivitách. 

Hurá do dalšího měsíce! smiley

 

Leden 2017

4. 2. 2017

6. třída v novém roce 2017!
Blížil se konec 1. pololetí, a proto práce a písemek přibývalo a přibývalo. My jsme se k tomu ale postavili čelem a snažili se ve všech zkouškách uspět. Občas to bylo opravdu těžké a ne pokaždé se to povedlo. Máme se ale z čeho poučit, a proto bude 2. pololetí určitě lepší. smiley

Co jsme dělali? Do naší party přišel nový spolužák, který mezi nás postupně hezky zapadá. Část vyjela na lyžařský výcvik a ti, kteří na lyžích nikdy nestáli, se naučili lyžovat. smiley​ 

Myslíme si, že leden byl velmi náročný měsíc. Zvládli jsme ho a pokračujeme plní sil dál.

 

Prosinec 2016

25. 12. 2016

 

Měsíc prosinec byl hlavně ve znamení VÁNOC. Samozřejmě jsme se pilně připravovali na výuku, dodělávali práce, referáty a veškeré školní povinnosti. Ale také jsme se v duchu těšili na akce, které nás čekaly před prázdninami. 

1. bylo zpívání u vánočního stromečku na náměstí ve Vinařicích. Poctivě jsme trénovali v hodinách hudební výchovy a závěrečný koncert se moc povedl. 
2. nebylo nic lepšího, než se po zpívání u stromečku sbalit a přespat ve škole. Rozdání dárečků, hry a večerní film. Nooo .... spalo se nám krásně u vánočních světýlek v naší třídě :). 
3. byl sportovní turnaj v ping pongu. Zúčastnili jsme se všichni a dokonce z řad naší třídy byl absolutní vítěz turnaje v kategorii 6. a 7. třída, David Šulc. 

Měsíc prosinec se prostě vyvedl. Byl plný práce, ale i pozitivních chvil a radosti. Doufáme, že takových měsíců bude víc. 

Celá 6. třída včetně paní učitelky třídní VÁM přejí ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE a parádní vstup do NOVÉHO ROKU 2017. 

wp_20161220_017.jpg

 

 

Listopad 2016

4. 12. 2016

Opět vás převelice zdravíme. smiley

Tento měsíc byl hlavně ve znamení našeho výrobku do soutěže SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ. Chybí už jen pár detailů a svůj výtvor odešleme. Doufáme, že nás v internetovém hlasování podpoříte. 

Dále jsme se s některými potkali na akci turistického kroužku, kam jela i naše paní učitelka třídní. Byla to zábava. 

Ale čeho se opravdu nemůžeme dočkat, jsou přece VÁNOCE. Už jen necelý měsíc zbývá. A co náš tedy čeká? Výzdoba naší třídy, postavení a ozdobení živého stromečku a užívání krásné předvánoční atmosféry. 
V prosinci se pro nás chystají zajímavé akce, na které se už teď moc těšíme. 
Tak tedy mějte se krásně v předvánočním čase. 

Vaše 6. třída

 

Říjen 2016

2. 11. 2016

A máme za sebou další měsíc! smiley 
    Práce spousta, úkolů jakbysmet, ale všichni se moc snažíme na sobě pracovat jak ve škole, tak i doma. 
Ale i když je škola hlavně o učení, konaly se tento měsíc i super akce. Jedna z nich je HALLOWEEN. Tanec, stezka a takový ten příjemný strach... moc jsme si to užili. 
    V hodinách občanské a rodinné výchovy vyrábíme soutěžní srdce do soutěže s názvem Srdce s láskou darované. Společná práce nás baví a snažíme se do toho dát všechno. Až vše doděláme, srdce vyfotíme a budeme soutěžit na online stránkách, kde pro nás budete moci hlasovat :). 

Tak hurá do dalšího měsíce. 

 

Naše začátky na 2. stupni: ZÁŘÍ 2016

2. 10. 2016

Na 2. stupni nás čekalo spoustu novinek. Nové učebny, noví učitelé a mimo jiné i spousta práce. My se ale snažíme do všeho "vklouznout" a maximálně se přizpůsobit novému pracovnímu režimu. 
V naší kmenové třídě se nám moc líbí. Máme tam náš super zelený koberec, který využíváme jak o přestávkách, tak i v samotné výuce. 
Začátky jsou vždycky těžké. My ale doufáme, že s pomocí naší třídní učitelky a i ostatních učitelů se nám bude dařit získávat pěkné známky a aktivně se podílet na aktivitách školy. Samozřejmě stále s ÚSMĚVEM smiley​ HURÁ DO TOHO! 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4