Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. třída

Příspěvky

Květen 2018

7. 6. 2018

A je tu květen, venku vše květe, voní, teploty dosahují tropické 30. 
A my ve školních lavicích se potíme, aby naše výsledky na konci školního roku byly co nejlepší. Snad se nám to podaří. Pro trochu oddechu jsme se zúčastnili i pár školních akcí. 
Na konci měsíce jsme překvapili naší paní učitelku třídní krásným vlastnoručně malovaným přáním, ze kterého měla velikou radost. Takže, květen se nám, doufáme, podařilo zakončit pěkně a teď hurá do posledního měsíce. Držte nám palce, ať to všechno zvládneme. 

 

Duben 2018

1. 5. 2018

V dubnu na nás skoro pořád vykukovalo sluníčko, které nás začalo nabíjet pozitivní energií. Pravděpodobně jsme jí měli až přemíru, protože se v naší třídě začaly vyprávět vtipy a tvořit všelijaká zábava mnohem více než minulé měsíce. Sranda musí být ale v mezích, protože se blíží konec školního roku a my potřebujeme zapracovat na svých studijních výsledcích. Proto nás prosím rodičové podporujte, nenechte nás odpočívat déle, než je nutné, aby to nevedlo k prokrastinaci, a naopak nás motivujte k tomu všechno zvládnout. Děkujeme, vaši "sedmáci". 

 

Březen 2018

4. 4. 2018

Březen byl v 7. třídě tradiční. Stále stejné studijní povinnosti se žáci snažili plnit v maximu svých možností. A na co se nejvíc těšili? No přeci na velikonoční prázdniny. Ve středu se ještě zúčastnili školního velikonočního projektu, kde vyrobili různé dekorace. Myslím, že březen byl v celku průměrný a všichni očekáváme s příchodem jara mnohem více pozitivních úsměvů a nálady. smiley

 

Únor 2018

4. 3. 2018

Začátek měsíce jsme si užili doma v podobně pololetních prázdniny, které byly sice krátké, ale každé volno se přeci počítá.smiley Nové pololetí s sebou ale přineslo mnoho nových povinností, takže doufáme, že je všechny zvládneme až do samého konce školního roku. V únoru někteří z nás společně s naší paní učitelkou třídní fandili českým sportovcům na zimních OH 2018. 
Na konci měsíce jsme se všichni snažili bojovat s chřipkovou epidemií, ale některým z nás se to bohužel nepovedlo, a tak trávili většinu času v teplé posteli. 
A teď jen doufat, že březen s sebou přinese něco příjemného. smiley

 

Leden 2018

4. 2. 2018

Měsíc leden stál jak nás tak i učitelé spoustu úsilí a práce. Dopracovat se k hezkému pololetnímu vysvědčení není ve všech případech to nejjednodušší. Snažili jsme se udělat maximum pro kvalitní výsledky, ale je pravda, že ne všem z nás se to povedlo. Musíme to brát tak, že druhé pololetí je jedinečná šance pro to, abychom splnili to, co se nám nepovedlo teď. Když už byly známky uzavřené, vyrazili jsme si odpočinout a zabruslit na kladenské venkovní kluziště. Držte nám palce, aby nám síly ve 2. pololetí vydržely.

 

Prosinec 2017

29. 12. 2017

V prosinci jsme toho společně hodně zažili. S pravidelným učením jsme spojili i zábavné akce. Jako celá třída jsme vyrazili protáhnout těla do Jump arény na Zličíně, pár dní na to jsme rozkmitali hlasivky u vánočního stromečku a jako třešničku na dortu jsme přespali ve škole v naší krásné nazdobené třídě. Byl to fajn měsíc a doufáme, že ty ostatní budou lepší a lepší. ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

img_20171220_210605.jpg

 

Listopad 2017

9. 12. 2017

Zdravíme všechny příznivce stránek 7. třídy smiley

V měsíci listopadu začalo pěkně přituhovat nejen venku pod širým nebem, ale i pod střechou ve škole. Písemné práce, referáty, samostatné práce a domácí příprava. Teda toho je. sad My ale víme, že bez práce nejsou koláče. smiley Proto se opravdu snažíme pracovat a stíhat tempo. 

Pomalu totiž zjišťujeme, že úsměvy všude okolo jsou mnohem příjemnější, než negativní atmosféra způsobená naší leností. 
Tak hurá do všeho s úsměvem... PROSINEC A VÁNOCE JSOU TADY.  

 

Říjen 2017

2. 11. 2017

Zdraví vás 7. třída! 

Jak jsme se měli v říjnu? Krásné babí léto nám pomáhalo cítit se ve škole trochu lépe. Tělocvik venku mezi spadaným listím byl např. velmi příjemný. Ke konci měsíce to ovšem vystřídalo chladné počasí a déšť a déšť a déšť. 
Nevíme, čím to je, asi na nás má špatný vliv počasí, ale naše známky nejsou zrovna k velké pochvale. Domluvili jsme se na třídnických hodinách i s paní učitelkou třídní, že na tom začneme pracovat a přestaneme se vymlouvat "na počasí". smiley
Takže s chutí do toho. Podpořte nás, rodičové, a držte nám palce. 

Vaši "sedmáci" 

 

Září 2017

12. 10. 2017

Měsíc září byl pro VII. třídu klasicky náročný. 
Aktivní režim po povalujících se prázdninách nás na začátku maličko překvapil, ale snažili jsme se naskočit do nového školního roku. Papírování a organizaci máme za sebou a teď hurá do učícího procesu s cílem samých pěkných známek. smiley

 

Červen 2017

2. 7. 2017

Poslední měsíc v tomto školním roce přišel tak brzy. Všichni máme pocit, že to uteklo jako voda. Měli jsme se ale na co těšit, protože právě v tomto měsíci nás čekal vytoužený třídní výlet. Vyrazili jsme společně s naší paní učitelkou na Pecku, kde jsme bydleli v pronajaté chalupě s bazénem. 1. den jsme strávili na cestě a řáděním v bazénu. 2. den jsme vyrazili na 10 km procházku do okolí a večer si užili lahodné grilování. 3. den nás bohužel čekal už návrat domů. 
Další velká akce tohoto měsíce byla závěrečná akademie, kde naše třída vystoupila s číslem "Máme rádi ČESKO". 
Poslední školní den jsme si rozdali vysvědčení a vyrazili na prázdniny. Snad se v novém školním roce společně zase všichni sejdeme a plní sil se vrhneme do nových úkolů, které se na nás chystají. 

Ahoj, šestá třído, vítej sedmičko smiley