Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. třída

Příspěvky

Perníčková chaloupka

9. 11. 2016

Venku začalo přituhovat a u Jánošíků (a teď i u nás ve třídě) začínají vonět vánoční perníčky. Tahle voňavá krása nám bude zdobit třídu až do Vánoc, než  ji uklidíme do bříška...

1.jpg
Paní Jánošíková, Marku...moooc děkujeme.

 

Informace k AJ

31. 10. 2016

Vážení rodiče,

informace k AJ přikládám až na konci října, dva měsíce po startu opravdového učení se AJ. Výuka v těchto hodinách je rušná, hovorná, u některých žáků více či méně pracovní. Určitá individuální míra a intenzita snahy je však vždy, což je chvályhodné. Prosím rodiče žáků o větší podporu svých dítek při osvojování si slovíček každé lekce a to jak ve snaze slovíčka či krátké věty napsat, tak i vyslovit.

V současné době probíráme lekci 9. Žáci by měli dle svých individuálních možností ovládat učivo – počítání do 20, barvy, pojmenování školních potřeb, odpovědi na otázku Are you?, použití členů - a, an, věty typu This is a pen. The pen is red. 

Pízová

 

Listopad 2016

30. 10. 2016

Vážení rodiče,
máme za sebou dva měsíce školního roku. V říjnu se podařil výlet na zámek Berchtold. Dětem se líbila i lezecká stěna, kterou jsme využívali nejen při TV. Oslavili jsme Den stromů v našem třídním projektu. Před začátkem podzimních prázdnin připravili pro děti žáci 9. ročníku strašidelný HALLOWEEN.

 

3.jpg

My a zámek Berchtold

Co nás čeká v listopadu?

33.png

Akce

Sbíráme víčka a na začátku listopadu také papír.

Čeká nás hodnocení prvního čtvrtletí a konzultace.

 

Co jsme zažili v září?

10. 10. 2016

Šok z výměny volných dní za sezení v lavicích. Zvykali jsme si pomalu a stejně pomalu i zjišťovali, kolik informací se nám přes prázdniny z hlavy vytratilo. Postupně jsme si na ledacos vzpomněli (nebo taky ne), ale víme, že jen trénink dělá šampióna.

Co se nám líbilo? Program divadelní skupiny KARAVANA a dvoudenní projekt BRANNÝ DEN.

Co pro nás bylo důležité? Volby do školního parlamentu. Ze všech kandidátů jsme vybrali Nikolku Macíkovou a Štěpána Holuba.

​A nakonec patří poděkování rodičům, kteří nám pomohli se sběrem papíru a nejen s ním.

 

Září 2016

2. 10. 2016

Vážení rodiče,
skončil první měsíc nového školního roku a začal nový. Ráda bych vás tímto způsobem informovala o tom, co nás v říjnu čeká.

3.png

Akce

  • 10.10. 2016  výlet na zámek Berchtold, odjezd od školy v 7.10 h, příjezd kolem 13.30 h
  • 21.10. třídní projekt ke DNI STROMŮ

Děti zapomínají věci na tělocvik, mají malé boty nebo si neví rady s tkaničkami. Prosím o kontrolu a pomoc.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5