Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duben 2020

Celý měsíc probíhala DISTANČNÍ VÝUKA. Pro nás to znamenalo uzavřenou školu, komunikaci s paní učitelkou přes internet a plnění úkolů doma. Už bychom chtěli zpět do lavic, ale vůbec netušíme, zda se nám to v letošním školním roce ještě podaří.

Ve vlastivědě už máme dokončenou část ze starých českých dějin a pokračujeme částí zeměpisnou. V českém jazyce rozeznáváme základní skladební dvojice a v matematice počítáme s milionem.

Stačili jsme si užít i dva tematické dny. ZVÍŘECÍ – zaměřený na domácí mazlíčky a BEZÚKOLOVÝ s netradičním zadáním. Tajným hlasováním jsem rozhodli o nejhezčím a nejoriginálnějším Golemovi a vyráběli koláž o zajímavé historické osobnosti. V rámci upevňování fyzické zdatnosti nás čekaly sportovní disciplíny, které jsme vybírali podle vlastních možností a schopností. Nezapomnělo se ani na mimočítankovou četbu a odevzdávání čtenářských karet.

Fotíme, skenujeme, natáčíme, posíláme e-maily, setkáváme se přes Discord. Ovšem především CHCEME být zase spolu na své ŠKOLNÍ PALUBĚ.

04-1.jpg

04-2.jpg