Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červen 2019

Poslední školní měsíc byl plný událostí (a to jsme se ještě museli učit). 
1. 6. DEN DĚTÍ – na fotbalovém hřišti ve Vinařicích bylo pro nás připraveno mnoho různých stanovišť, kde jsme soutěžili a plnili zadané úkoly. Pak jsme dostali sladkosti a jiné dárečky.
3. 6. slavnostní PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE v knihovně na Sítné v Kladně – přišli se podívat rodiče i prarodiče, také naše paní ředitelka. Byli jsme trochu nesví, protože jsme si neuměli představit ten velký meč, kterým budeme pasováni. Paní učitelka nám všechno ve škole vysvětlila, jak to bude probíhat, ale nervozita stejně malinko panovala. Dopadlo to bezvadně. Rodiče i ostatní byli spokojeni a nadšeni a my za odměnu šli do cukrárny.
17. 6. výlet na PRAŽSKÝ HRAD – jeli jsme společně s předškoláky z MŠ. Podívali jsme se do místností, do kterých se turisté a další návštěvníci Prahy nedostanou, protože v nich úřaduje prezident, premiér, vláda, přijímají se státní návštěvy, atd. Bylo to zajímavé. Počasí nám přálo, výlet se vydařil.
19. 6. PASOVÁNÍ s panem starostou Vinařic v místní knihovně – tentokrát bez rodičů, ale s naší paní ředitelkou se přišla podívat i paní zástupkyně. Každý z nás přečetl kousek příběhu z knížky a potom nás pan starosta obrovským mečem pasoval na čtenáře.
11. 6. , 20. 6. dramatický kroužek naší školy hrál pohádku Sněhurka a sedm trpaslíků – z naší třídy kroužek navštěvuje 6 žáků a byli kouzelní v roli trpaslíků. Měli úspěch na Kladně i ve Vinařicích.
26. 6. AKADEMIE – vše jsme zvládli i přes velké horko. Rodičům jsme se líbili a tomu jsme moc rádi.
27. 6. MINIGOLF  na Kladně – hezké a příjemné zakončení školního roku.
28. 6. VYSVĚDČENÍ  a hurá na prázdniny !!!!!!
Přejeme moc pěkné prožití letních prázdnin, hodně zajímavých zážitků a  plno pohody. 

Fotografie jsou k prohlédnutí kliknutím zde