Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. třída

Příspěvky

Září 2018

25. 9. 2018

Pondělí  3. září 2018 – to byl  velmi důležitý den. Rodiče nás vedli poprvé do školy, aby se z nás stali opravdoví školáci. Na cestu nám pršelo – určitě štěstí. Sešli jsme před školou se školáky z ostatních ročníků a s paní učitelkou. Přivítala nás paní ředitelka a potom nás žáci 9. třídy odvedli do naší 1. třídy, kde jsme měli připraveno plno nových krásných školních pomůcek a učebnic. Máme nové lavice, skříně, interaktivní tabuli a dokonce jsme od žáků 8. třídy dostali nádherný velký koberec. Moc děkujeme a každý den ho dost využíváme. Ve škole si pomalu zvykáme. Každodenně zažíváme něco nového, pilně se učíme, doma píšeme domácí úkoly a děláme radost paní učitelce a rodičům.

 

První třída

9. 9. 2018

Už týden jsou naši prvňáčci ve škole. Byl to pro ně týden plný změn a nových zážitků. Našli si zde kamarády, seznámili se s paní učitelkou a začali s uvolňovacími cviky.

Většina z nich školu znala z kroužků Pohyboví šikulové a Škola nanečisto, ale i tak je čekalo obrovské překvapení v podobě úplně nové třídy. Posuďte sami.

1trida.jpg