Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vinařický velikonoční jarmark

1. 4. 2017

Vážení rodiče, sousedé, přátelé a příznivci projektů Spolku rodičů při ZŠ a MŠ Vinařice,
zveme vás na 5. burzu oblečení, hraček a sportovních potřeb, která se koná 7.4. 14.00-18.00 a 8.4. 10.00 - 12.00.
Cílem naší dobročinné burzy je umožnit rodičům výhodně prodat své zboží a současně nakoupit oblečení "o velikost větší". Prodejci, nezapomeňte si zavolat Soně N. (731 440 283) o unikátní kód nebo odpovězte na tuto zprávu, bude vám zaslán prodejní list. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. 
Společně s burzou probíhá tradiční Velikonoční vinařický jarmark. Přijďte ostatním představit svoje výrobky, nakoupit dekorace, posedět se sousedy a jarně se naladit. Více informací v příloze a na čísle Vlaďky L. (vladimira.lastovickova@seznam.cz, 737 901 462).
Děti, navštivte naše dílny! 7.4.16-18  a 8.4. 11-12.  Připravíme perníky, materiál na věnečky nebo pomlázky - všechno společně ozdobíme a výrobky si odnesete  domů.
Akce jsou pořádány ve spolupráci s vinařickými dobrovolnicemi a zaměstnanci ZŠ. Výtěžek z akce bude opět poskytnut pro potřeby dětí ZŠ a MŠ.

Mistr Beran .... Dosud utajený. Nevíme, zda je piškotový, třený nebo s rozinkami. Věříme, že se objeví a roznese ostatní na kopýtkách. Vážené pekařky, vážení pekaři: pojďte s námi soutěžit o nejlepšího velikonočního beránka v sobotu 8.4. od 10 do 12 do Restaurace Vládní. Přihlaste ho do anonymní soutěže, kde se každý soutěžící stává navíc i porotcem/ochutnávačem! Výherce získá pěknou cenu. 
Všechny akce se konají v Restauraci Vládní ve Vinařicích, tímto také děkujeme za zapůjčení prostor.
Těšíme se na vás smiley

za Spolek Lenka K.

Všechny dokumenty a další informace jsou ke stažení kliknutím na tento odkaz.