Jdi na obsah Jdi na menu
 


(2004)Herní odpoledne s Angry Birds

18. 10. 2018

Herní odpoledne s Angry Birds proběhlo 19. 9. 2018 v odpoledních hodinách. Děti měly možnost vyzkoušet si hru Angry Birds naživo - stavění hradů z kartonových krabic (pomáhaly i maminky a některé starší děti), boření kreativně postavených hradů házením vyrobených Angry Birds z balónů, polštářů, dek či pytlů, a v neposlední řadě shazování zlobivých prasátek.

Děti měly i další možnost, jak si hrát s Angry Birds, a to v podobě RC modelu, který vypadal jako Terence. Ten měl veliký úspěch, létal v tělocvičně všemi směry a děti ho zkoušely uřídit.

Další činností v tělocvičně bylo kreslení obrázků na téma Angry Birds. Kreslily nejen děti ze ZŠ a MŠ Vinařice, ale i jejich sourozenci, kteří ZŠ a MŠ Vinařice zatím nenavštěvují. Děti pak své krásné obrázky odevzdaly zástupcům Spolku rodičů, aby je mohli vyhodnotit a následně odměnit.

Tématické bylo i občerstvení připravené maminkami ze Spolku rodičů - muffiny, perník i "krmení" pro ptáčky v podobě chutných žížalek. Děti si však mimo to odnesly ještě i malý dárek - balónek s vyobrazením partičky Angry Birds.

Venku probíhaly ještě další soutěže nebo aktivity pod taktovkou školy - soutěž rodinných týmu v ruských kuželkách, pin-pong, žebříkový golf, házení minipolštářů, pozemní šipky, stolní hry, opékání buřtů s kytarou. I zde bylo připraveno výborné občerstvení ze školní jídelny - pizza, švestkový koláč a čaj.

Druhý den byly vyhlášeny výsledky soutěže v kuželkách. Výhercům 1. - 3. místa byly předány odměny v ředitelně školy.

A po víkendu se dočkaly diplomu i všechny děti, které odevzdaly své obrázky. Dostaly je zpět a k tomu i krásné odměny (ve školce bez pořadí a ve škole s vyhodnocením 1. - 3. místa v každé třídě). Byly to především knihy, omalovánky, plyšáci, pexesa, plakáty letadel, samolepky a drobné dárky pro princezny. Odměny dětem v zastoupení Spolku rodičů předaly učitelky nebo ředitelka. Speciální diplom a odměny dostaly i děti, které pomáhaly s přípravou akce nebo přímo na akci.

Výhercům a odměněným blahopřejeme a těšíme se na další akci.

Za Spolek rodičů M. Citoríková