Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče

Příspěvky

Leták Spolku - červen 2019

20. 6. 2019

000.png

001.png

 

(2150)Velikonoční jarmark

2. 4. 2019

1.png

2.png

 

Sousedské setkání

2. 4. 2019

setkani.png

 

(2099)Setkání SRPŠ

9. 2. 2019

20schuze.jpg

 

Poklady z půdy

8. 2. 2019

1.jpg

2.jpg

 

Vánoční vinařický jarmark

21. 11. 2018

jar18.jpg

jar18a.jpg

baz18.jpg

 

(2004)Herní odpoledne s Angry Birds

18. 10. 2018

Herní odpoledne s Angry Birds proběhlo 19. 9. 2018 v odpoledních hodinách. Děti měly možnost vyzkoušet si hru Angry Birds naživo - stavění hradů z kartonových krabic (pomáhaly i maminky a některé starší děti), boření kreativně postavených hradů házením vyrobených Angry Birds z balónů, polštářů, dek či pytlů, a v neposlední řadě shazování zlobivých prasátek.

Děti měly i další možnost, jak si hrát s Angry Birds, a to v podobě RC modelu, který vypadal jako Terence. Ten měl veliký úspěch, létal v tělocvičně všemi směry a děti ho zkoušely uřídit.

Další činností v tělocvičně bylo kreslení obrázků na téma Angry Birds. Kreslily nejen děti ze ZŠ a MŠ Vinařice, ale i jejich sourozenci, kteří ZŠ a MŠ Vinařice zatím nenavštěvují. Děti pak své krásné obrázky odevzdaly zástupcům Spolku rodičů, aby je mohli vyhodnotit a následně odměnit.

Tématické bylo i občerstvení připravené maminkami ze Spolku rodičů - muffiny, perník i "krmení" pro ptáčky v podobě chutných žížalek. Děti si však mimo to odnesly ještě i malý dárek - balónek s vyobrazením partičky Angry Birds.

Venku probíhaly ještě další soutěže nebo aktivity pod taktovkou školy - soutěž rodinných týmu v ruských kuželkách, pin-pong, žebříkový golf, házení minipolštářů, pozemní šipky, stolní hry, opékání buřtů s kytarou. I zde bylo připraveno výborné občerstvení ze školní jídelny - pizza, švestkový koláč a čaj.

Druhý den byly vyhlášeny výsledky soutěže v kuželkách. Výhercům 1. - 3. místa byly předány odměny v ředitelně školy.

A po víkendu se dočkaly diplomu i všechny děti, které odevzdaly své obrázky. Dostaly je zpět a k tomu i krásné odměny (ve školce bez pořadí a ve škole s vyhodnocením 1. - 3. místa v každé třídě). Byly to především knihy, omalovánky, plyšáci, pexesa, plakáty letadel, samolepky a drobné dárky pro princezny. Odměny dětem v zastoupení Spolku rodičů předaly učitelky nebo ředitelka. Speciální diplom a odměny dostaly i děti, které pomáhaly s přípravou akce nebo přímo na akci.

Výhercům a odměněným blahopřejeme a těšíme se na další akci.

Za Spolek rodičů M. Citoríková

 

Leták - říjen 2018

18. 10. 2018

000.png

001.png

 

 

VÝSLEDKY KUŽELKY

20. 9. 2018

Všem účastníkům gratulujeme k pěkným výsledkům. Výhercům 1. - 3. místa budou předány odměny v ředitelně školy. Těšíme se na další společnou akci. smiley

Fotografie z celého dne a rozdávání cen jsou k nahlédnutí zde

2.png

 

Rada rodičů

16. 9. 2018

1) Co je Rada rodičů?

* Radu rodičů tvoří zvolení zástupci rodičů jednotlivých tříd, kteří jsou členy Spolku rodičů a přátel školy. Za třídu se jedná o jednoho až dva zvolené zástupce.

2) Čím se Rada rodičů zabývá?

* Rada rodičů se schází většinou před třídními schůzkami.

* Rada rodičů pomáhá a zprostředkovává obousměrnou komunikaci mezi žáky, rodiči, učiteli a vedením školy, snaží se poskytnout otevřený a bezpečný prostor pro řešení problémů, komunikování návrhů, námětů, atd.

* Radu rodičů je možné požádat o finanční příspěvek na školní akci.

* Rada rodičů pomáhá při organizaci i financování školních akcí.

3) Zvolení zástupci rodičů Rady rodičů

* Všichni chceme, aby komunikace fungovala na co nejlepší úrovni, a proto je velmi důležité, aby se zvolení zástupci Rady rodičů pravidelně účastnili schůzek Rady rodičů.

* Ostatní rodiče, odpořte prosím svého zvoleného zástupce, aby mohl funkci člena Rady rodičů vykonávat co nejlépe.

Rada rodičů – zástupci jednotlivých ročníků

1. třída: Ing. Michaela Sochorová Dandová, Zuzana Hořáková

2. třída: Dana Poliaková

3. třída: Věra Jarůšková, Lenka Kalousová

4. třída: Soňa Němečková

5. třída: Radka Holubová

6. třída: Monika Citoríková, Lenka Kalousová

7. třída: Jitka Černá, Andrea Šebová

8. třída: Simona Marešová

9. třída: Jitka Černá