Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o ŠD

Příspěvky

Nová školní družina

30. 11. 2015

Ve čtvrtek 26. listopadu jsme poprvé otevřeli novou učebnu pro školní družinu, kterou jsme vybudovali v prostorách bývalé, ne příliš využívané, hudební zkušebny naproti obecní knihovně.
Vzhledem k tomu, že jsme celou rekonstrukci prováděli svépomocí za významného přispění pana školníka Miroslava Pěničky a zastupitele Honzy Froňka, ušetřili jsme v konečném součtu spoustu peněz, které bychom museli vynaložit, kdybychom projekt zadali firmě, a můžeme je tak použít na další renovace budov naší základní i mateřské školy. 
Chtěli bychom touto cestou oběma pánům moc poděkovat hlavně za čas, který se několik měsíců o sobotách a nedělích této rekonstrukci věnovali. Děti měly velkou radost a hned začaly pěkně řádit. Podívejte se na fotografie smiley
Vedení školy

 

Kritéria přijímání žáků do ŠD

9. 10. 2015

Dokument Kritéria přijímání žáků do školní družiny je ke stažení kliknutím na tento odkaz.

 

Omluvenka ze školní družiny

30. 8. 2015

Formulář Omluvenka ze školní družiny je ke stažení kliknutím zde.