Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče

Příspěvky

Desatero pro rodiče budoucích prvňáčků

25. 3. 2018

 

Info pro rodiče dětí nepřijatých do MŠ

24. 5. 2017

Vážení rodiče,
 
Rozhodnutí o nepřijetí svých dětí do MŠ Vinařice pro školní rok 2017/18 si můžete vyzvednout tento týden u vedoucí učitelky MŠ, paní Ivy Bertlové, přesný čas si můžete dohodnout na mobilu 733 738 885. Z důvodu odjezdu MŠ na školu v přírodě bude Rozhodnutí příští týden k dispozici v budově ZŠ u ředitelky školy denně mezi 8. - 14. hod. V případě, že si ho do konce příštího týdne nevyzvednete, bude Vám odesláno doporučeně poštou. Děkujeme.
 
Vedení školy

 

Děkujeme!

9. 11. 2016

Mnohokrát děkujeme Spolku rodičů při ZŠ a MŠ Vinařice, okres Kladno za uhrazení sedáků na křesílka ve třídě Berušek, jmenovitě pak děkujeme předsedkyni Spolku, paní Zuzaně Hořákové, za jejich ušití. Křesílka se moc líbí a děti jsou z nich nadšené. smiley

2.jpg

 

Poděkování

15. 10. 2016

Děkujeme paní Suldovské za finanční příspěvek na novou podlahovou krytinu do šatny I. oddělení MŠ. Z peněz od zřizovatele jsme uhradili větší část faktury za podlahovou krytinu a část faktury byla uhrazena z daru od paní Suldovské. Děkujeme.