Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školení bezpečného chování na internetu ZDARMA pro učitele a rodiče žáků

10. 6. 2020

Poslední měsíce nám ukazují, jak jsme stále více závislí na digitálních technologiích. Přitom kybernetické nebezpečí je po pandemii druhé největší nebezpečí pro lidstvo. O to více bychom se měli snažit vzdělávat v tom, jak se bezpečně na internetu chovat, učit se rozpoznávat fake news, pochopit umělou inteligenci, vzdělávat se v kyberhygieně. Tím, že pochopíme digitální technologie, budeme více rozumět i našim dětem.

Pokud Vás téma zaujalo, zveme Vás a Vaše kolegy  16. 6. 2020 v 16 hod na online přednášku k danému tématu. Přednáška bude v rozsahu 60 min. Nemusíte se nikam přihlašovat, stačí v daný den a hodinu kliknout na tento odkaz a z vybraných videí vybrat „Přednáška ISR živě“. Přednášet bude Ing. Viktor Janouch, Ph.D. a případné dotazy lze psát během přednášky do chatu.