Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obhajoby závěrečných prací

16. 5. 2019

V letošním školním roce se žáci 9. ročníku poprvé setkali se závěrečnými pracemi. Na začátku roku dostali témata, ze kterých si vybrali to, které jim bylo blízké. Poté začaly samotné práce – konzultace s vedoucími prací, vyhledávání a třídění informací, sepisování a tvoření. Výsledkem byla ucelená práce, na které ukázali, co vše se na II. stupni naučili. Vyvrcholením však byly ústní obhajoby, které proběhly ve čtvrtek 16. 5. V učebně českého jazyka se sešli samotní žáci, jejich rodiče i mladší spolužáci. Podle předem vylosovaného pořadí předstupovali deváťáci před komisi a obhajovali svoje práce. Po třech hodinách bylo vše hotovo a po krátké poradě členů komise se všichni dozvěděli výsledky – OBHÁJILI VŠICHNI!!!! Na fotografie z toho důležitého dne se můžete podívat zde