Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nástup přihlášených žáků od 25. 5. 2020

22. 5. 2020

Do školy nebude vpuštěn žádný žák, který nebude mít roušku a podepsané čestné prohlášení. Do školy nikdo nevstupuje bez vyzvání. Doprovodu je vstup do školy zakázán.

1. Žáci budou mít s sebou přezůvky, 2 roušky + sáček na jejich odložení, svačinu a učení dle pokynů třídní učitelky.

2. Sraz žáků dle pokynů TU před hlavním vchodem do školy v přesně stanovenou dobu. Pozdější příchody možné pouze ve výjimečných případech, např. lékař po dohodě s TU – rodiče budou vždy informovat TU o předpokládaném příchodu a TU bude informovat provozního zaměstnance, který žáka v danou hodinu převezme, změří teplotu a vydesinfikuje ruce. Poté žáka odvede do třídy.

3. Zákonní zástupci omlouvají absenci přihlášených žáků.

4. Rodiče budou písemně informovat TU, jak bude jejich dítě odcházet ze školy, např. po obědě sám, ve 14:30 s otcem apod. V konkrétně uvedený čas bude dítě posláno z odpoledního bloku k prosklenému vchodu (zde se bude pohybovat provozní zaměstnanec, který žákovi odemkne), před kterým na něj bude čekat jeho doprovod.

Vedení školy