Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezpečnostní pokyny ohledně koronaviru

12. 3. 2020

Vážení žáci a rodiče,

v návaznosti na rozhodnutí Bezpečností rady státu a aktuální situaci s koronavirem zveřejňujeme následující informace:

Po jarních prázdninách zůstává naše škola stejně jako ostatní školy v ČR až do odvolání uzavřena. Obědy budou žákům automaticky odhlášeny. Zrušen je i provoz školní družiny.

Pokud se žáci a zákonní zástupci vrátí do ČR ze zahraničí, musí zatelefonovat Krajské hygienické stanici Středočeského kraje na číslo: 736 521 357, kde získají pokyny k dalšímu chování. Rovněž o tom musí informovat vedení školy.

Obecně dbejte na zvýšenou osobní hygienu a dodržujte prosím "etiketu kašle" - dodržujte dostatečnou vzdálenost od jiných osob, zakryjte si ústa a nos kapesníkem. Myjte si ruce mýdlem a teplou vodou minimálně po dobu 20 vteřin.