Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmové kroužky - školní klub

Příspěvky

Výlet turistického kroužku do Prahy

3. 3. 2015

V sobotu jel turistický kroužek na výlet do Prahy do Království železnic. Jeli jsme vlakem, metrem a pěško-busem. Království železnic bylo velké a hezké. Dostali jsme pracovní listy a po jejich správném vyplnění jsme od Lipánka dostali létající talíř s logem Království železnic. Všem se nám to tam strašně líbilo. Byly tam modely České republiky, Prahy a krajů.

Anna Burianová, 6. třída

 

Seminář WU-SHU

25. 2. 2015

Dnes jsme se na kroužku Kruhového tréninku a aerobiku s posilováním naučili zase něco nového. Protože jsme si všichni pořídili hned ze začátku stejná tréninková trička s nápisem WU-SHU, tak nás zajímalo, o co vlastně jde. 
Seminář pro nás připravil instruktor Chen Tai Ji ve spolupráci s naší paní učitelkou. Zjistili jsme, co je podstatou bojového umění, vyzkoušeli jsme si základní techniku kopů a úderů a zabrousili jsme i formou otázek k historii čínských bojových umění. 

Seminář nás bavil a parádně jsme se vyřádili. Bylo to super! Podívejte se na fotky! smiley

 

Návštěva Pečovatelského domu

8. 12. 2014

Dnes jsme s dětmi v rámci Zdravotního kroužku navštívili Pečovatelský dům ve Vinařicích, kde jsme potěšili babičky a dědečky zpěvem, hrou na flétnu a kytaru, a také jsme jim ukázali, co jsme se naučili na kroužku, a rozdali přáníčka. Všem se moc to moc líbilo a i slza ukápla. smiley

Podívejte se na fotografie. 

 

Mikulášká nadílka na zdravotnickém kroužku

3. 12. 2014

Dne 1.12. jsme měly s dětmi na kroužku příjemnou návštěvu členek ČČK - paní Voseckou a paní Karpíškovou, které dětem řekly něco o Červeném kříži a zároveň nás moc pochválily. Děti  za odměnu dostaly mikulášské balíčky, do kterých se některé pustily už během kroužku smiley

Radka Holubová, vedoucí zdravotnického kroužku

 

Zdravotní kroužek - zástava tepenného krvácení

24. 11. 2014

Děti na zdravotním kroužku nacvičovaly zástavu tepenného krvácení. Podívejte se na fotografie. smiley

 

(534)Kroužek Kruhový trénink a Aerobic

19. 11. 2014

Cvičíme už 1/2 měsíce a výsledky jsou opravdu vidět. Naše flexibilita se pořád zlepšuje, nabíráme sílu a zdokonalujeme koordinaci. Máme dokonce společné tréninkové tričko, které s hrdostí nosíme i na tělocviky. Kroužky nás opravdu baví a to je naší velkou motivací. Proto se budeme snažit být lepší a lepší. 

Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii. 

 

Rozhledna Vysoký vrch - akce turistického kroužku

9. 11. 2014

V sobotu 8. 11. 2014 jsme se vydali na další výpravu. I když původní předpověď počasí nás lehce odradila výšlap uskutečnit, nezalekli jsme se a ti odvážní v sobotu ráno vyrazili směr Malé Kyšice a rozhledna Vysoký vrch. Počasí nám vyšlo úplně luxusní, myslím, že na polovinu listopadu jsme si nemohli přát lepší. 
Z Malých Kyšic jsme se vydali podél Kačáku po červené turistické značce směr Studený vrch. Odměnou nám byl krásný výhled do kraje. Ti odvážní si vystoupali i na rozhlednu. Všichni jsme si výlet moc užili a už se těšíme na další. smiley

 

Školní vzdělávací program Školního klubu

1. 11. 2014

 

Výlet na zámek Nelahozeves - akce turistického kroužku

31. 10. 2014

 

Kroužek Kruhový trénink a Aerobic

26. 10. 2014

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4