Výsledky sběru papíru červen 2016

21. 6. 2016

Vybíjená 2016

21. 6. 2016

Ve středu 15. 6. Proběhl v Libušíně každoroční turnaj ve vybíjené. Tohoto ročníku se zúčastnilo 6 družstev. I když počasí hrálo tentokrát proti zúčastněným, pohár za 1. místo, diplom a 10 zlatých medailí si domů odnesli žáci z naší školy. Patří jim poděkování za reprezentaci školy nejen skvělou hrou, ale i vystupováním.

Fotbalový turnaj

28. 5. 2016

Dne 26.5. 2016 se žáci naší školy zúčastnili fotbalového turnaje kladenských ZŠ v obci Brandýsek. Bojovala proti sobě dobrá mužstva fotbalistů a naši kluci opět obsadili krásné druhé místo, přestože by si za bojovnost zasloužili i zlato. Tým ZŠ Brandýsku, který proti naši chlapcům opět uspěl, snad porazíme konečně příště! smiley Naši hráči: Tyrpak, Cikánek, Michálek, Lír, Šulc, Hurt, Eger, Grunwald. Hoši děkujem!!!

J. Tomeš

Na fotografie se můžete podívat zde.

Mladý zdravotník 2016

19. 5. 2016

Ve středu 18. 5. se dva týmy žáků z naší školy zúčastnily okresního kola soutěže "Mladý zdravotník" a zaznamenaly v ní obrovský úspěch. Tým mladších žáků se umístil na úžasném 2. místě a získal stříbrnou medaili. Tým starších žáků ve své kategorii zvítězil, získal pohár pro vítěze, zlatou medaili a postup do krajského kola. Dětem gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a držíme palce do krajského kola! smiley

Děkujeme touto cestou rovněž vedoucí zdravotnického kroužku, paní vychovatelce Radce Holubové, která děti na soutěž připravovala. Skvělá práce! smiley

Vedení školy

Na fotografie se můžete podívat zde

Úspěch našich žáků v judu

18. 5. 2016

Naši žáci, Matouš a Šimon Němečkovi, jsou členy judistického oddílu p. Nováka. V judu se jim velmi daří a získali už několik medailí. Klukům fandíme a přejeme spoustu dalších úspěchů. smiley

Dopravní soutěž mladých cyklistů

16. 5. 2016

Žáci naší školy se zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů, kde reprezentovali naší školu. Podívejte se zde na fotografie z Dopravní soutěže mladých cyklistů smiley

Úspěch v mezinárodním klání

16. 5. 2016

Žák II. třídy naší školy, Dominik Jeništa, se o víkendu zúčastnil mezinárodních závodů v řecko-římském zápase v Německu, odkud si přivezl úžasné ocenění za účast. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. smiley

Taneční pohár Kralupy n/Vl.

16. 5. 2016

Ve čtvrtek 12. 5. 2016 se děvčata z kroužku aerobiku úspěšně zúčastnila krajského kola Tanečního poháru v Kralupech nad Vltavou. Byl to nejmladší soutěžní tým. Děvčata cvičila moc pěkně a za své vystoupení si zasloužila velkou pochvalu.

R. Hanzlíková, vedoucí kroužku AE

Děkujeme paní učitelce za to, s jakým nasazením děvčata na soutěž připravila, a celému týmu děvčat děkujeme za reprezentaci školy. smiley

Podívejte se na fotky zde

Taneční soutěž

6. 5. 2016

V pátek 29.4.2016 se žákyně z 1.třídy zúčastnily taneční soutěže "Středočeský taneční pohár 2016". Malé loupežnice se líbily, získaly 3. místo a postoupily do krajského kola. Všem moc gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a budeme držet palce i do krajského kola smiley

Ostrovský skřivánek

3. 5. 2016

Již druhým rokem jsme se zúčastnili pěvecké soutěže "Ostrovský skřivánek", tentokrát v této sestavě: Nela Jelínková 3.tř., Lenka Burianová 3.tř., Jakub Vojtíšek 3.tř. a Kateřina Laštovičková 4.tř. Ve velmi silné konkurenci 25 soutěžících jsme obstáli na výbornou! Lenka Burianová se umístila na 3. místě a Jakub Vojtíšek dokonce na místě 1. Moc gratulujeme a děkujeme všem zpěváčkům za vzornou reprezentaci školy! Vedení školy rovněž děkuje paní učitelce Ivě Bertlové, která všechny děti na soutěž připravovala.