Soutěže a ocenění

Příspěvky

Úspěch našich mladých zdravotníků

20. 5. 2015

Ve středu dopoledne se na kladenském Sletišti konala Okresní soutěž hlídek mladých zdravotníků. Soutěže se zúčastnila dvě družstva naší základní školy. Jedno z družstev, složené z žáků 5. a 6. třídy ( M. Korynta,T.  Lupták, M. Kaiser, A. Gergičová, A. Burianová), obsadilo úžasné 2. místo! Gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

O soutěži se psalo i v Kladenských Listech, podívat se můžete zdeA nezapomeňte nahlédnout do fotoalba. smiley

Vedení školy

OK OVOV – Odznak všestrannosti

3. 5. 2015

Dne 29. dubna se vybraných 6 jednotlivců a 8 členné družstvo zúčastnilo 6 –ti boje, který obsahoval hod medicinbalem, kliky, sprint na 60 m, trojskok, švihadlo a výběrovou disciplínu (driblink nebo 1000m běh).
Na tento druh závodu jela naše škola poprvé a děti zjistily, že to opravdu není žádná sranda absolvovat všechny disciplíny za jedno dopoledne. Důležité je ale to, že nikdo nevzdal ani jednu disciplínu! Všichni bojovali až do konce svých sil.
Tým, který byl složený ze 4 chlapců (Adam Tyrpak, David Hurt, Josef Bodiš a Josef Frajman) a 4 dívek (Daniela Lučanová, Zuzana Neradová, Andrea Katič a Zuzana Sůvová), vybojoval krásné 9. místo z 20 týmů… pardon, pouze z 11 týmů, ale i tak je to krásné umístění. Jednotlivci, jmenovitě Roman Šulc, Dominik Cikánek, Dominik Eger, Tomáš Lupták, Tomáš Michálek a David Šulc, to také nikomu nedali zadarmo.
Nejvíce děti dokázaly svou vytrvalost, sílu a odhodlanost při klikách a závěrečném běhu na 1000m. V cílové rovince zvládly předběhnout klidně i 3 soupeře a dokázaly, že se bez boje nikdy nevzdají. Tomu se říká sportovní nadšení! Ve Vinařicích máme opravdové sportovní nadšence a talenty.
Vedoucí týmu paní učitelka Jitka Komárková je velice pyšná na dnešní výkon všech zúčastěných závodníků.
 „SPORTU ZDAR“

1. místo v soutěži Ostrovský skřivánek

15. 4. 2015

Dne 14. dubna 2015 se v hudebním sále DDM Ostrov Slaný konala amatérská pěvecká soutěž Ostrovský skřivánek. Soutěžící byli rozděleni do 4 kategorií podle věku, 5. kategorii tvořily kolektivy. Každý soutěžící si připravil 2 jakékoliv písně, jednu hlavní a druhou záchrannou. Zpívalo se bez mikrofonu, s doprovodem i bez. V sále bylo piano, ale povoleny byly i jiné hudební nástroje.

Z naší školy se soutěže zúčastnili dva žáci z 1. stupně, Jakub Vojtíšek z 2. třídy a Aneta Homolková ze 4. tř. Jakub Vojtíšek ve své kategorii zvítězil. smiley Gratulujeme! Oběma soutěžícím děkujeme za výbornou reprezentaci školy.