Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče

Příspěvky

Poděkování :-)

9. 11. 2016

Děkujeme panu Šírlovi za finanční příspěvek na koupi 2 ks skákacích panáků. Barevní skákací panáci budou nalepeni na chodbách I. stupně ZŠ.

 

Poděkování

9. 11. 2016

Mnohokrát děkujeme Spolku rodičů při ZŠ a MŠ Vinařice, okres Kladno za uhrazení sedáků na křesílka ve třídě Berušek, jmenovitě pak děkujeme předsedkyni Spolku, paní Zuzaně Hořákové, za jejich ušití. Křesílka se moc líbí a děti jsou z nich nadšené. smiley

2.jpg

 

Bezhotovostní platby za ŠVP nebo LVK

14. 10. 2016

Dobrý den,

na základě četných přání rodičů žáků naší školy uvádím podmínky, za kterých lze hradit zálohy na školu v přírodě nebo lyžařský výcvik bezhotovostně na účet školy.

Číslo účtu je 27-717 038 0247/0100.
Vždy se musí dodržet následující pravidla:


1.    do poznámky pro příjemce uveďte vždy jméno žáka/žákyně, za kterého platbu zasíláte
2.    současně napište ještě poznámku, za co hradíte – LYŽAŘSKÝ VÝCVIK nebo ŠKOLA V PŘÍRODĚ


Pokud nebudou u platby tyto údaje, budu vracet částky na účet, ze kterého přišly. Děkuji za pochopení


Jitka Burianová

 

Sběr víček

13. 10. 2016

page1.jpg

 

Focení 1. třídy do MF DNES

18. 9. 2016

Focení 1. třídy do novin proběhne v pondělí 19. 9. 2016. V tisku vyjde v MF DNES dne 14. 10. 2016.

 

Lyžařský výcvik na Zadově 22. - 27. 1. 2017

5. 9. 2016

Termín: 22. - 27. 1. 2017

Místo: Šumava, Zadov, Sporthotel Olympia (stejný hotel jako vloni), podrobnější informace k ubytování na www.sporthotelolympia.cz. Fotky a videa z minulých kurzů najdete také na www.skolavinarice.cz.

Lyžařské podmínky: 50 m od hotelu 350 m dlouhý lyžařský vlek (vhodný především pro začátečníky), viz. www.ceskehory.cz/ski-areal/u-horejsu-zadov., dále 1km vzdálený skiareál, viz. www.lazadov.cz - areál Kobyla – čtyřsedačková lanovka, dva malé vleky, 2 pěkné červené sjezdovky, zastávka skibusu je přímo u hotelu.

Oba areály jsou vybaveny sněžnými děly, neměl by být tedy problém s nedostatkem sněhu.

Ubytování: 2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, plná penze, včetně pitného režimu.

Předpokládaná cena: 4 500,-Kč, v ceně je zahrnuta doprava, ubytování, plná penze, vleky. Lyžařské vybavení (lyže, hole, boty, helmu) a potvrzení o seřízeném vázání si zajišťujete sami!

NOVINKA: Děti si vyzkouší i běžecké lyžování – vybavení na běžky zajistí škola.

Termíny placení: 

2 000,- Kč do 21. 10. 2016

1 500,- Kč do 25. 11. 2016

1 000,- Kč do 20. 12. 2016

(Částku lze uhradit i najednou).

V případě zájmu, vyplňte, prosím, závaznou přihlášku, kterou Vaše dítě odevzdá nejpozději do pátku 23. 9. 2016. Případné dotazy zodpovím na marikova.j@email.cz, popřípadě osobně na třídních schůzkách 20. 9. 2016.

 

Proškoly.cz

17. 11. 2015

Vážení rodiče,

v letošním školním roce jsme pro vaše děti zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy. Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod. Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy. Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA! Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.

Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

Mgr. Radomila Krchová
ředitelka školy

 

Bezpečná cesta do školy a ze školy

22. 9. 2015

Na základě upozornění rodičů byli žáci poučeni o bezpečnosti a chování při kontaktu s cizími osobami. Škola kontaktovala Policii ČR a požádala o monitorování situace v okolí školy.
 

 

Jsme na facebooku!

7. 9. 2015

Už i naše škola má své vlastní facebookové stránky! Připojte se k nám a uvidíte všechno dříve než ostatní. Lajkujte, sdílejte a komentujte! smiley Stačí kliknout na modrou ikonku v levém sloupečkuyes 

 

Platby obědů, úplaty za vzdělání v MŠ a ŠD

24. 11. 2014

Vážení rodiče,
 
     žádáme Vás o dodržování termínů plateb obědů a svačin ve školní jídelně a úplaty za vzdělání v MŠ a ŠD. Někteří z Vás tyto termíny opakovaně nedoržují. K dnešnímu dni nemá zaplacené obědy a školné 13 dětí či žáků naší školy. 
     Upozorňujeme Vás, že dle zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) může ředitel školy rozhodnout o ukončení předškolního vzdělávání, vzdělávání ve školní družině a stravování ve školní jídelně, jestliže zákonný zástupce opakovaně neuhradí úplatu za vzdělání nebo úplatu za školní stravování ve stanoveném termínu a nedohodne s ředitelem jiný termín úhrady. 

     Závěrem připomínáme možnost platby inkasem, veškeré informace jsou k dispozici na webu školy nebo u paní J. Lamerové.
     V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme.

 
Mgr. Radomila Krchová, ředitelka
Iva Bertlová, vedoucí učitelka MŠ
Jana Lamerová, vedoucí školní jídelny