Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diplomy a ocenění

Příspěvky

Fotbalový turnaj v Brandýsku

3. 6. 2017

Dne 25. 5. 2017 chlapci z 2. stupně vzorně reprezentovali naší školu na turnaji v malé kopané, který se konal v Brandýsku. Po vyrovnaném boji prohráli v penaltovém rozstřelu a obsadili  4. místo.
Velkou gratulaci si zaslouží David Šulc ze 6. třídy, který byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.
Děkujeme týmu ve složení: Antonín Grünwald, Dominik Eger, Josef Frajman, David Hurt, Tomáš Michálek, Jakub Tatár, Josef Bodiš, Martin Zobina, Patrik Hamouz a David Šulc.

 

1.jpg

page1.jpg

 

Hlídky mladých zdravotníků

3. 6. 2017

Paní Holubová se se svými svěřenci zúčastnila 24. 5. okresní soutěže „Hlídky mladých zdravotníků“. Hlídka I. stupně ve složení Eliška Chocholatá, Kateřina Kulhánková, Kateřina Laštovičková, Sofie Pašková a Natálie Záleská obsadila krásné třetí místo. Hlídku II. stupně tvořili žáci Aneta Homolková, Kevin Smolka, Michal Kaiser, Tomáš Lupták a Anna Gergičová. Ti se umístili na skvělém 2. místě. Na fotografie se můžete podívat zde

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

1.jpg

page1.jpg

 

Dopravní soutěž

23. 5. 2017

Ve čtvrtek 18. 5. se vydala paní Holubová se dvěma družstvy na Dopravní soutěž do Kladna. Žáci museli prokázat znalosti v dopravní výchově i zdravovědě. Naše družstva statečně bojovala a obsadila krásné 7. a 9. místo. Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

2--1-.jpg

page1_18.jpg

 

Středočeský taneční pohár 2017

14. 5. 2017

12. 5. se konal 3. ročník taneční soutěže Středočeský taneční pohár. Naše škola se s výběrem tanečníků zúčastnila již po druhé. Letos s choreografií s názvem NNka - "Nikdo Neví". smiley  Za celým vystoupením se ukrývá celý rok práce, vymýšlení tématu, střih hudby, pravidelné tréninky a vlastní výroba soutěžního trička. NNka podala na závodní ploše skvělý výkon, tanec si užila a dala do něho vše. Porota ohodnotila výkon na 6. místo. Po vyhlášení za námi přišli naši soupeři i se svými trenéry a ohodnotili náš výkon jako skvělý. Ceníme si těchto slov a děkujeme za povzbuzení do další sezóny. smiley

Fotografie jsou k dispozici zde

 

Úspěch našeho žáka

3. 5. 2017

Gratulujeme Dominikovi Jeništovi, žákovi 3. třídy, který se umístil na krásném 2. místě v mezinárodní soutěži v řecko-římském zápase!

img_2154.jpg

 

Olympiáda v anglickém jazyce

1. 3. 2017

Do okresního kola olympiády v anglickém jazyce v mladší kategorii se probojoval Matyáš Supek. A reprezentoval naši školu velice úspěšně, obsadil krásné 7. místo. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Vedení školy

 

Olympiáda v anglickém jazyce

25. 2. 2017

Marek Nový se ve čtvrtek 9. 2. 2017 zúčastnil Okresního kola olympiády v anglickém jazyce. Ve velké konkurenci obsadil nádherné 4. místo. Markovi gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Vedení školy

 

Olympiáda z českého jazyka

8. 2. 2017

O další úspěšnou reprezentaci naší školy se postarala žákyně 9. třídy Daniela Lučanová. Školní kolo olympiády z českého jazyka zvládla nejlépe, proto byla vyslána do okresního kola. To se uskutečnilo ve středu 1. února a Danča se mezi ostatními účastníky neztratila. Ve velké konkurenci obsadila krásné 17. místo. Daniele gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Vedení školy

 

Kladenská veverka

7. 2. 2017

Letošního XXVIII. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné, literární a fotografické soutěže KLADENSKÁ VEVERKA se zúčastnila i žákyně naší 6. třídy Michaela Lučanová. Odborná komise její talent ocenila nádherným 1. místem. Míše gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Vedení školy

page1.jpg

 

Olympiáda z dějepisu

22. 1. 2017

Okresní kolo dějepisné olympiády se v letošním školním roce uskutečnilo 16. ledna 2017. Naši školu reprezentovala žákyně 8. třídy Anna Burianová. A byla to reprezentace vskutku úspěšná. V obrovské konkurenci obsadila nádherné 16. místo. Aničce gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci školy.

Vedení školy