Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. třída

Příspěvky

Prosinec 2017

29. 12. 2017

V prosinci jsme toho společně hodně zažili. S pravidelným učením jsme spojili i zábavné akce. Jako celá třída jsme vyrazili protáhnout těla do Jump arény na Zličíně, pár dní na to jsme rozkmitali hlasivky u vánočního stromečku a jako třešničku na dortu jsme přespali ve škole v naší krásné nazdobené třídě. Byl to fajn měsíc a doufáme, že ty ostatní budou lepší a lepší. ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

img_20171220_210605.jpg

 

Listopad 2017

9. 12. 2017

Zdravíme všechny příznivce stránek 7. třídy smiley

V měsíci listopadu začalo pěkně přituhovat nejen venku pod širým nebem, ale i pod střechou ve škole. Písemné práce, referáty, samostatné práce a domácí příprava. Teda toho je. sad My ale víme, že bez práce nejsou koláče. smiley Proto se opravdu snažíme pracovat a stíhat tempo. 

Pomalu totiž zjišťujeme, že úsměvy všude okolo jsou mnohem příjemnější, než negativní atmosféra způsobená naší leností. 
Tak hurá do všeho s úsměvem... PROSINEC A VÁNOCE JSOU TADY.  

 

Říjen 2017

2. 11. 2017

Zdraví vás 7. třída! 

Jak jsme se měli v říjnu? Krásné babí léto nám pomáhalo cítit se ve škole trochu lépe. Tělocvik venku mezi spadaným listím byl např. velmi příjemný. Ke konci měsíce to ovšem vystřídalo chladné počasí a déšť a déšť a déšť. 
Nevíme, čím to je, asi na nás má špatný vliv počasí, ale naše známky nejsou zrovna k velké pochvale. Domluvili jsme se na třídnických hodinách i s paní učitelkou třídní, že na tom začneme pracovat a přestaneme se vymlouvat "na počasí". smiley
Takže s chutí do toho. Podpořte nás, rodičové, a držte nám palce. 

Vaši "sedmáci" 

 

Září 2017

12. 10. 2017

Měsíc září byl pro VII. třídu klasicky náročný. 
Aktivní režim po povalujících se prázdninách nás na začátku maličko překvapil, ale snažili jsme se naskočit do nového školního roku. Papírování a organizaci máme za sebou a teď hurá do učícího procesu s cílem samých pěkných známek. smiley

 

Červen 2017

2. 7. 2017

Poslední měsíc v tomto školním roce přišel tak brzy. Všichni máme pocit, že to uteklo jako voda. Měli jsme se ale na co těšit, protože právě v tomto měsíci nás čekal vytoužený třídní výlet. Vyrazili jsme společně s naší paní učitelkou na Pecku, kde jsme bydleli v pronajaté chalupě s bazénem. 1. den jsme strávili na cestě a řáděním v bazénu. 2. den jsme vyrazili na 10 km procházku do okolí a večer si užili lahodné grilování. 3. den nás bohužel čekal už návrat domů. 
Další velká akce tohoto měsíce byla závěrečná akademie, kde naše třída vystoupila s číslem "Máme rádi ČESKO". 
Poslední školní den jsme si rozdali vysvědčení a vyrazili na prázdniny. Snad se v novém školním roce společně zase všichni sejdeme a plní sil se vrhneme do nových úkolů, které se na nás chystají. 

Ahoj, šestá třído, vítej sedmičko smiley

 

Květen 2017

3. 6. 2017

A další měsíc je za námi. 
V květnu se konečně ukázalo sluníčko a teplé počasí, které čím dál tím více využíváme k výuce venku. Je to příjemné rozptýlení od klasického sezení v lavicích a dokonce si z hodin venku na školní zahradě i více pamatujeme. smiley
Tento měsíc k nám nastoupil nový žák a stal se členem naší třídní party. Stále se rozrůstáme, což nám vůbec nevadí. 
A na co se můžeme těšit? V červnu samozřejmě musíme ještě zapracovat na co nejlepších známkách na vysvědčení, dovést do dokonalosti závěrečné vystoupení na školní akademii, ale také pojedeme na výlet do zoologické zahrady. A na konci měsíce na třídenní třídní výlet. Moc se těšíme a doufáme, že v červnu zvládneme všechno co nejlépe. 

 

Duben 2017

9. 5. 2017

V průběhu celého měsíce dubna jsme stále pracovali na lepších studijních výsledcích. Přeci jen konec školního roku se blíží rychleji a rychleji. Díky lepšímu počasí začínáme využívat výuku venku jak v odborných předmětech, tak v rámci TV. Na konci měsíce se naše třída opět rozrostla. Přišel další nový spolužák, který k nám zapadl. Jsme rádi, že je nás zase o jednoho více.

 

Březen 2017

5. 4. 2017

V měsíci březnu se jsme se v rámci školy vymódili na MDŽ a Den učitelů. Jednou za dámy, jednou za pány. Oba dva dny byly výborným zpestřením školního procesu. 

V průběhu celého měsíce probíhal sběr papíru, zúčastnili jsme se Mobilního triloparku, který byl velice poučný a zajímavý.

Celkově hodnotíme měsíc jako úspěšný a s chutí vstupujeme do dalšího. smiley

 

Únor 2017

2. 3. 2017

Opět vás zdraví 6. třída. 

V měsíci únoru se toho moc nestihlo. Za prvé, je to nejkratší měsíc a za druhé, jsme si v něm užili parádní jarní prázdniny. Většina z nás je trávila u prarodičů nebo na horách. Zaslouženě jsme si odpočinuli od všech školních povinností. smiley 
Načerpali jsme spoustu nové energie, kterou se budeme snažit efektivně využít ve škole a i v mimoškolních aktivitách. 

Hurá do dalšího měsíce! smiley

 

Leden 2017

4. 2. 2017

6. třída v novém roce 2017!
Blížil se konec 1. pololetí, a proto práce a písemek přibývalo a přibývalo. My jsme se k tomu ale postavili čelem a snažili se ve všech zkouškách uspět. Občas to bylo opravdu těžké a ne pokaždé se to povedlo. Máme se ale z čeho poučit, a proto bude 2. pololetí určitě lepší. smiley

Co jsme dělali? Do naší party přišel nový spolužák, který mezi nás postupně hezky zapadá. Část vyjela na lyžařský výcvik a ti, kteří na lyžích nikdy nestáli, se naučili lyžovat. smiley​ 

Myslíme si, že leden byl velmi náročný měsíc. Zvládli jsme ho a pokračujeme plní sil dál.