Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče

Příspěvky

Info pro rodiče dětí nepřijatých do MŠ

24. 5. 2017

Vážení rodiče,
 
Rozhodnutí o nepřijetí svých dětí do MŠ Vinařice pro školní rok 2017/18 si můžete vyzvednout tento týden u vedoucí učitelky MŠ, paní Ivy Bertlové, přesný čas si můžete dohodnout na mobilu 733 738 885. Z důvodu odjezdu MŠ na školu v přírodě bude Rozhodnutí příští týden k dispozici v budově ZŠ u ředitelky školy denně mezi 8. - 14. hod. V případě, že si ho do konce příštího týdne nevyzvednete, bude Vám odesláno doporučeně poštou. Děkujeme.
 
Vedení školy

 

Rozhodnutí o přijetí do MŠ

23. 5. 2017

page1.jpg

 

Rozhodnutí o přijetí do MŠ

23. 5. 2017

page1.jpg

 

Zápis do MŠ

19. 4. 2017

page1.jpg

page2.jpg

Kritéria pro přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání jsou k dispozici kliknutím na tento odkaz.

 

Děkujeme!

9. 11. 2016

Mnohokrát děkujeme Spolku rodičů při ZŠ a MŠ Vinařice, okres Kladno za uhrazení sedáků na křesílka ve třídě Berušek, jmenovitě pak děkujeme předsedkyni Spolku, paní Zuzaně Hořákové, za jejich ušití. Křesílka se moc líbí a děti jsou z nich nadšené. smiley

2.jpg

 

Poděkování

15. 10. 2016

Děkujeme paní Suldovské za finanční příspěvek na novou podlahovou krytinu do šatny I. oddělení MŠ. Z peněz od zřizovatele jsme uhradili větší část faktury za podlahovou krytinu a část faktury byla uhrazena z daru od paní Suldovské. Děkujeme.

 

Úhrada kroužku SRPŠ

29. 9. 2016

Členská schůze SRPŠ včera odsouhlasila návrh, aby rodiči, který je členem SRPŠ, byl uhrazen pololetní poplatek za 1 kroužek jeho dítěte organizovaný školou v rámci ŠK při ZŠ a MŠ Vinařice. Úhrada proběhne na základě mailové žádosti (spolekrodicu@post.cz) o vrácení zaplaceného poplatku za kroužek a doložení jeho řádného zaplacení. Čáska 120 Kč bude členovi SRPŠ po dohodě vyplacena buď hotově nebo odeslána na jeho bankovní účet.
 
Za SRPŠ Monika Citoríková, ekonom spolku

 

Akce MŠ pro školní rok 2016/17

21. 9. 2016

27.9. - divadlo "100 dortíků " v MŠ - pohádka  "Velká mrkvová loupež "


31.10. - divadlo "Lampion " - pohádka "Červená Karkulka "


23.11.-kino "Hutník " - představení Krejčíka Honzy


14.12. - hudební vystoupení na téma Vánoce-" Hrátky s písničkou " - v MŠ


leden-divadlo Lampion dle aktuální nabídky


únor-karneval v jednotlivých třídách MŠ


30.3.- "Dopravní výchova zábavnou formou" - v MŠ


25.4. - workshop v MŠ - "Mravenci "


18.5. - dotykový pořad o včelách - v MŠ


28.5. - 2.6. - škola v přírodě Šumava-  Hojsova Stráž


V prosinci proběhnou v jednotlivých třídách besídky a posezení s rodiči. MŠ se zúčastní též " Zpívání pod vánočním stromečkem ". V dubnu upálíme čarodějnice a upečeme si buřty. Bude-li zájem ze strany rodičů, pojedeme v červnu půldenní výlet.

 

Přijaté děti do MŠ

21. 3. 2016

Oznámení o rozhodnutí přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2016/2017 je ke stažení kliknutím zde.

 

Podmínky pro přijetí do MŠ

21. 2. 2016

Kritéria a podmínky přijetí do MŠ jsou ke stažení kliknutím na tento odkaz.