Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Hrátky tentokrát s tiskařskou barvou

26. 6. 2017

21. 6. se uskutečnilo další setkání rodičů s dětmi. Tentokrát si vyzkoušeli techniku práce s tiskařskou barvou. Každý účastník si mohl vytvořit několik obrázků různých formátů. Všem vznikla velice zajímavá a působivá výtvarná díla.

 

Školní časopis Sopka

25. 6. 2017

Poslední číslo školního časopisu Sopka je ke stažení kliknutím na tento odkaz.

sopka4.png

 

Vystoupení pro seniory

21. 6. 2017

6. června čekalo žáky dramatického kroužku vystoupení pro seniory v pečovatelském domě ve Vinařicích. Celé pololetí děti pečlivě zkoušely pohádku „O Červené karkulce“. V družině vyrobily papírové tulipány, aby babičkám a dědečkům udělaly radost nejen svým vystoupením, ale i drobným dárkem. Představení mělo velký úspěch a děti slíbily, že příští rok přijdou s novou pohádkou. Fotky naleznete zde

 

Výtvarné soutěže

21. 6. 2017

V druhém pololetí jsme se zapojili do několika výtvarných soutěží. První byla výstavní soutěž s názvem „Jaro“, která proběhla v Hornickém skanzenu Mayrau. V březnu jsme se zapojili do soutěže „Pomáháme přírodě“, která se uskutečnila v Brně. Zde se naše žákyně Nikola Macíková a Anežka Pochová, umístily na prvním a třetím místě v kategorii do 10 let. Další ocenění získal Radek Hanuš v soutěži „ Kouzla a čáry“ pořádané Labyrintem Kladno. Získal druhé místo v kategorii do 15 let. Poslední výstavní soutěž s názvem „ Šťastné stáří očima dětí“ bude probíhat po dobu letních prázdnin v Táboře.

 

Vši v VI. třídě

19. 6. 2017

Upozorňujeme rodiče, že v VI. třídě se vyskytly vši. Prosíme, pečlivě prohlédněte dětem vlasy a pro jistotu ošetřete speciálním přípravkem.

 

Nové ceny stravného od 1. 9. 2017

16. 6. 2017

page1.jpg

 

Závěrečná akademie

16. 6. 2017

page1.jpg

 

Informace pro rodiče

23. 4. 2017

Informujeme rodiče, že ve Slaném se objevila vysoce nakažlivá žloutenka typu A, tzv. nemoc špinavých rukou. Podle hygieniků jde o začátek epidemie. Škola zajistí a zkontroluje, aby si všichni žáci myli ruce před jídlem a po použití toalety. Je třeba dbát na zvýšenou hygienu i mimo školu. Děkujeme.
Vedení školy

 

Výsledky zápisu do 1. ročníku

19. 4. 2017

page1.jpg

 

Sběr víček

1. 4. 2017

page1.jpg